Meer Small Foot
Meer Small Foot in Muziekdoosjes

Small Foot - houten muziekdoos draaiend en opwindbaar eenhoorn

1
Opwindbare draaimolen met hobbelpaardjes, 19 cm hoog....

Alle aanbiedingen van dit product

Verkoper
Bezorging
Prijs
Fietsaccessoires.nl logo
Fietsaccessoires.nl
2 dagen
6,95
37,99
Fietsweb.nl logo
Fietsweb.nl
niet bekend
6,95
37,99

Anderen bekeken ook

Nobleza Kattenpeelgoed - Muis - Opwindbaar
Nobleza Kattenpeelgoed - Muis - Opwindbaar
Kattenpeelgoed, opwindbare speelmuisMaak spelen nóg leuker voor je kat met de Nobleza Opwindbare Speelmuis.Dit interactieve kattenspeeltje beweegt vanzelf zodra je het opwindt, waardoor het jachtinstinct van je kat direct wordt geprikkeld.De realistische bewegingen en de zachte pluche afwerking zorgen voor urenlang speelplezier en stimuleren je kat om actief te blijven.De opwindbare muis is eenvoudig in gebruik: draai het mechanisme op, zet de muis op de grond en zie hoe hij wegrent.Ideaal voor katten en kittens die graag achter bewegende prooien aanjagen.Dankzij het compacte formaat is het speeltje geschikt voor gebruik in vrijwel iedere ruimte.Voordelen:Interactief kattenspeeltje met opwindmechanisme.Stimuleert het natuurlijke jacht- en speelgedrag.Houdt katten actief en voorkomt verveling.Zachte pluche afwerking met aantrekkelijke staart.Geschikt voor zowel katten als kittens.Specificaties:Merk: NoblezaType: Opwindbare speelmuisMateriaal: Pluche, kunststofGeschikt voor: Katten en ki…
3,99
Lopende T-Rex dino opwindbaar 16cm
Lopende T-Rex dino opwindbaar 16cm
Lopende T-Rex dino opwindbaar 16cmDe DinoWorld lopende T-Rex brengt de spannende wereld van dinosaurussen tot leven. Dit opwindbare speelfiguur van 16 cm is perfect voor kinderen die houden van avontuur en verbeelding. De T-Rex is niet alleen leuk om mee te spelen, maar biedt ook een geweldige manier om de creativiteit van jouw kind te stimuleren.De T-Rex is gemaakt van stevig kunststof en heeft een kleurrijk ontwerp dat de aandacht trekt. De opwindmechanisme zorgt ervoor dat deze dino echt kan rennen! Kinderen van 5 jaar en ouder zullen eindeloos plezier beleven aan het starten van races en het bedenken van spannende verhalen met hun nieuwe vriend.De voordelen van de lopende T-Rex zijn onder andere: Stimuleert de fantasie en creativiteit van kinderen. Versterkt de motorische vaardigheden door het opwindmechanisme. Ideaal voor groepsspelletjes en interactie met vrienden. Stevige en duurzame materialen zorgen voor langdurig speelplezier.Met dit speelfiguur leren kinderen ook over de ges…
4,08
Small Foot - badspeelgoed houten walvis opwindbaar
Small Foot - badspeelgoed houten walvis opwindbaar
Op naar het duikstation met de walvis! Deze schattige houten walvis zorgt voor veel plezier in de badkuip, in het kinderbad of in het grote zwembad en maakt van alle kinderen enthousiaste zwemmers - met voorgeprogrammeerd speelplezier. Dankzij het praktische opwindmechanisme kan deze walvis zelfstandig door het water bewegen en beweegt de twee vinnen aan zijn zijkanten. Het is een waterspeelgoed dat in elke mini-oceaan thuishoort! Voor een langere levensduur van het product, haal het uit het water en droog het grondig af na elk gebruik. Waterspeelgoed van hout is het duurzame alternatief voor badspeelgoed voor plastic en rubberen speelgoeddieren. Niets staat rollenspelplezier op volle zee meer in de weg. Al spelend leren de kleintjes het oorzaak-en-gevolg principe van het opwindmechanisme. Klein en handig, deze walvis past gemakkelijk in elke zwemtas!
27,99
Small Foot - badspeelgoed houten kano pelikaan opwindbaar
Small Foot - badspeelgoed houten kano pelikaan opwindbaar
Het is groen licht voor deze kleine pelikaan! Deze schattige pelikaan en zijn houten en plastic kano zorgen voor enorm veel badplezier als hij helemaal alleen door het water vaart. Door het praktische opwindmechanisme kunnen beide peddels aan de zijkant van de kano draaien. Met dit waterspeelgoed is er geen limiet aan het plezier dat je kunt hebben in de badkuip, in het kinderbad of in het grote zwembad! Voor een langere levensduur van het product, haal je het uit het water en droog het grondig af na elk gebruik. Geschikt voor kinderen vanaf 24 maanden oud.
27,99
Small Foot - houten muziekdoos en spaarpot piraat
Small Foot - houten muziekdoos en spaarpot piraat
Spaardoos en muziekdoos in één. Dit houten kasteel in piratendesign geschikt voor kinderen zorgt voor een positieve spaarquote! Beveiligd door een kasteel, houdt de spaarpot de schat bij elkaar, en de melodie van "Merrily we roll along" is een lust voor elk oor. Het schattige ontwerp en het motief laten op het eerste gezicht niet vermoeden dat dit een echte spaarpot is. Deze spaarpot maakt sparen nog leuker! Afmetingen: 16 x 10 x 19 centimeter. Gechikt voor kinderen vanaf 3 jaar oud.
41,99

Klanten-reviews van Small Foot - houten muziekdoos draaiend en opwindbaar eenhoorn

Nieuw
Hoogst
Laagst

Super

Liesjev88, 30-39 jaar | Langemark

22 december 2020

Leuke paardjesmolen, beetje kleiner dan verwacht maar super mooi

'Plus:
mooi afgewerkt

Meer over Small Foot - houten muziekdoos draaiend en opwindbaar eenhoorn

Productomschrijving

Opwindbare draaimolen met hobbelpaardjes, 19 cm hoog.

Productinformatie

    Productspecificaties

    Artikelnummer(s)
    EAN
    4020972112309
    Brand
    Small Foot

    Verken gerelateerde categorieën

    Webshop.nl maakt gebruik van cookies. Ga je verder op onze website, ga dan akkoord met het plaatsen van cookies en de verwerking van deze data door ons en vermelde partners.