Meer Small Foot
Meer Small Foot in Vormenstoven

Small Foot - houten motoriek vorm insteekspel bosdieren, 5dlg.

0
Wie springt daar rond? Dit schattige houten vormspel is uitgevoerd in trendy pastelkleuren. In de openingen kunnen de schattige bosdieren van robuust hout worden gestoken. Omdat de gaten zijn voorzien van veren, "springen" de kleine dieren er snel weer uit. Een spannend houten speelgoed dat de motoriek traint en speelplezier brengt in de kinderkame...

Alle aanbiedingen van dit product

Verkoper
Bezorging
Prijs
Fietsaccessoires.nl logo
Fietsaccessoires.nl
2 dagen
6,95
33,99
Fietsenwinkel.be logo
Fietsenwinkel.be
niet bekend
niet bekend
20,99
Houtenspeelgoed-shop.nl logo
Houtenspeelgoed-shop.nl
Direct
niet bekend
18,95

Anderen bekeken ook

lupilu Houten motoriek spellen (Geluidenspel)
lupilu Houten motoriek spellen (Geluidenspel)
Krokodil hamerspel Bev behendigheid en fijne motoriek Inclusief 3 gekleurde houten ballen en een hamer Uitneembare xylofoon voor extra speelplezier Klopbank Gemaakt van echt hout Stimuleert hand-oogcoördinatie en motorische vaardigheden Met 8 houten spijkers en hamer Wipmechanisme: één spijker erin, één spijker eruit Trekvos Gemaakt van echt hout Bevtd Productsoort: Speelgoed om te experimenteren en te ontdekken Materiaal: Krokodil hamerspel: echt hout, kunststof, metaal Klopbank: echt hout, kunststof Trekvos: katoen, echt hout, kunststof, metaal 5-in-1 Activiteitenkubus: echt hout, kunststof, metaal Geluidspel Haai: echt hout, kunststof, metaal Leeftijdsadvies: Krokodil hamerspel, Klopbank, 5-in-1 Activiteitenkubus, Geluidspel Haai: 1+ Trekvos: 1,5+ Afmetingen: Krokodil hamerspel: ca. 22 x 15 x 13,3 cm Klopbank: ca. 22,4 x 17,3 x 13,2 cm Trekvos: ca. 31,3 x 13,3 x 19,3 cm 5-in-1 Activiteitenkubus: ca. 15,5 x 15,5 x 17 cm Geluidspel Haai: ca. 25,2 x 5 x 18,2 cm Leveringsomvang:
14,99
Vorm insteek spel in pastel kleuren
Vorm insteek spel in pastel kleuren
Wie springt daar rond? Dit schattige houten vormspelletje wordt geleverd in trendy pastelkleuren. De schattige bosdieren van robuust hout worden in de openingen gestoken. Omdat de gaatjes voorzien zijn van een veer, "springen" de beestjes er snel weer uit. Een spannend houten speeltje dat de motoriek traint en speelplezier in de kinderkamer brengt. Dit vorm-passende spel is zeer stevig dankzij een stabiele basis. Een perfect houten speelgoed voor baby's dat optisch een blikvanger is!Leeftijd: vanaf 18m+Afmetingen: Houder +/- 19 x 5.5 x 16 cm - Dieren stukken +/- 3.5 x 1.5 x 10 cmMerk: Small footMateriaal: houtKeurmerk: FSCA®
18,95
Small Foot - houten motoriekspiraal safari met kralen
Small Foot - houten motoriekspiraal safari met kralen
Motorische vaardigheden trainen is een makkie als wilde dieren voor de allerkleinsten binnen handbereik zijn! Door de houten kralen en schattige safaridieren van dit klassieke kralendoolhof in een modern safari-ontwerp vakkundig over de drie verweven metalen rails te leiden, traint u de fijne motoriek en hand-oogcoördinatie terwijl het langdurig entertainment biedt. PLUS: Twee houten palen met ringen om te duwen en te tellen maken het leerplezier perfect af! Speelplezier gegarandeerd! Dit is een moderne motorische vaardigheidstrainer die de motorische ontwikkeling van kinderen ondersteunt en visueel een grote indruk maakt in de kinderkamer. De schattige details samen met de rustige muziek bieden ontspanning en begeleiden kinderen naar dromenland. Het is een musthave voor alle kleine fans van sneeuw en ijs en is een echte decoratieve blikvanger in de kinderkamer.
38,99
Pluche rode panda knuffel - 35 cm - zachte knuffels - bosdieren - beren knuffeldieren
Pluche rode panda knuffel - 35 cm - zachte knuffels - bosdieren - beren knuffeldieren
Pluche rode panda knuffel van 34 cm. Deze pluche rode panda beren knuffel van 35 cm is het perfecte knuffeldier voor kinderen die van schattige en zachte dieren houden! Met zijn charmante uitstraling, zachte pluche vulling en gedetailleerde afwerking is deze rode panda knuffel ideaal om mee te knuffelen en spelen. Het ontwerp is ge?nspireerd door de unieke rode panda, een schattig bos dier dat een symbool is van het dierenrijk.De knuffel is perfect voor kinderen van alle leeftijden en biedt urenlang comfort en speelplezier. Of het nu wordt gebruikt als speelgoed of gewoon als gezellig metgezel om mee te knuffelen, deze pluche rode panda is een geweldig cadeau voor jonge dierenliefhebbers. Het is ook ideaal voor het inrichten van een bosdieren-thema of als onderdeel van educatieve spellen over dieren.Kenmerken:- *Materiaal: Pluche*- *Formaat: 35 cm*- *Thema: Bosdieren, rode panda*- *Geschikt voor: Speelgoed, knuffelen*- *Ideaal voor: Kinderen, dierenliefhebbers, themadagen*Breng de scha…
38,75
Pluche rode panda knuffel - 35 cm - zachte knuffels - bosdieren - beren knuffeldieren
Pluche rode panda knuffel - 35 cm - zachte knuffels - bosdieren - beren knuffeldieren
Pluche rode panda knuffel van 34 cm. Deze pluche rode panda beren knuffel van 35 cm is het perfecte knuffeldier voor kinderen die van schattige en zachte dieren houden! Met zijn charmante uitstraling, zachte pluche vulling en gedetailleerde afwerking is deze rode panda knuffel ideaal om mee te knuffelen en spelen. Het ontwerp is ge?nspireerd door de unieke rode panda, een schattig bos dier dat een symbool is van het dierenrijk.De knuffel is perfect voor kinderen van alle leeftijden en biedt urenlang comfort en speelplezier. Of het nu wordt gebruikt als speelgoed of gewoon als gezellig metgezel om mee te knuffelen, deze pluche rode panda is een geweldig cadeau voor jonge dierenliefhebbers. Het is ook ideaal voor het inrichten van een bosdieren-thema of als onderdeel van educatieve spellen over dieren.Kenmerken:- *Materiaal: Pluche*- *Formaat: 35 cm*- *Thema: Bosdieren, rode panda*- *Geschikt voor: Speelgoed, knuffelen*- *Ideaal voor: Kinderen, dierenliefhebbers, themadagen*Breng de scha…
38,75
Pluche rode panda knuffel - 35 cm - zachte knuffels - bosdieren - beren knuffeldieren
Pluche rode panda knuffel - 35 cm - zachte knuffels - bosdieren - beren knuffeldieren
Pluche rode panda knuffel van 34 cm. Deze pluche rode panda beren knuffel van 35 cm is het perfecte knuffeldier voor kinderen die van schattige en zachte dieren houden! Met zijn charmante uitstraling, zachte pluche vulling en gedetailleerde afwerking is deze rode panda knuffel ideaal om mee te knuffelen en spelen. Het ontwerp is ge?nspireerd door de unieke rode panda, een schattig bos dier dat een symbool is van het dierenrijk.De knuffel is perfect voor kinderen van alle leeftijden en biedt urenlang comfort en speelplezier. Of het nu wordt gebruikt als speelgoed of gewoon als gezellig metgezel om mee te knuffelen, deze pluche rode panda is een geweldig cadeau voor jonge dierenliefhebbers. Het is ook ideaal voor het inrichten van een bosdieren-thema of als onderdeel van educatieve spellen over dieren.Kenmerken:- *Materiaal: Pluche*- *Formaat: 35 cm*- *Thema: Bosdieren, rode panda*- *Geschikt voor: Speelgoed, knuffelen*- *Ideaal voor: Kinderen, dierenliefhebbers, themadagen*Breng de scha…
38,75
Pluche rode panda knuffel - 35 cm - zachte knuffels - bosdieren - beren knuffeldieren
Pluche rode panda knuffel - 35 cm - zachte knuffels - bosdieren - beren knuffeldieren
Pluche rode panda knuffel van 34 cm. Deze pluche rode panda beren knuffel van 35 cm is het perfecte knuffeldier voor kinderen die van schattige en zachte dieren houden! Met zijn charmante uitstraling, zachte pluche vulling en gedetailleerde afwerking is deze rode panda knuffel ideaal om mee te knuffelen en spelen. Het ontwerp is ge?nspireerd door de unieke rode panda, een schattig bos dier dat een symbool is van het dierenrijk.De knuffel is perfect voor kinderen van alle leeftijden en biedt urenlang comfort en speelplezier. Of het nu wordt gebruikt als speelgoed of gewoon als gezellig metgezel om mee te knuffelen, deze pluche rode panda is een geweldig cadeau voor jonge dierenliefhebbers. Het is ook ideaal voor het inrichten van een bosdieren-thema of als onderdeel van educatieve spellen over dieren.Kenmerken:- *Materiaal: Pluche*- *Formaat: 35 cm*- *Thema: Bosdieren, rode panda*- *Geschikt voor: Speelgoed, knuffelen*- *Ideaal voor: Kinderen, dierenliefhebbers, themadagen*Breng de scha…
38,75
Pluche rode panda knuffel - 35 cm - zachte knuffels - bosdieren - beren knuffeldieren
Pluche rode panda knuffel - 35 cm - zachte knuffels - bosdieren - beren knuffeldieren
Pluche rode panda knuffel van 34 cm. Deze pluche rode panda beren knuffel van 35 cm is het perfecte knuffeldier voor kinderen die van schattige en zachte dieren houden! Met zijn charmante uitstraling, zachte pluche vulling en gedetailleerde afwerking is deze rode panda knuffel ideaal om mee te knuffelen en spelen. Het ontwerp is ge?nspireerd door de unieke rode panda, een schattig bos dier dat een symbool is van het dierenrijk.De knuffel is perfect voor kinderen van alle leeftijden en biedt urenlang comfort en speelplezier. Of het nu wordt gebruikt als speelgoed of gewoon als gezellig metgezel om mee te knuffelen, deze pluche rode panda is een geweldig cadeau voor jonge dierenliefhebbers. Het is ook ideaal voor het inrichten van een bosdieren-thema of als onderdeel van educatieve spellen over dieren.Kenmerken:- *Materiaal: Pluche*- *Formaat: 35 cm*- *Thema: Bosdieren, rode panda*- *Geschikt voor: Speelgoed, knuffelen*- *Ideaal voor: Kinderen, dierenliefhebbers, themadagen*Breng de scha…
38,75
Small Foot - houten dierenvormenspel safari fsc
Small Foot - houten dierenvormenspel safari fsc
Dieren springplezier! Dit motorische speelgoed maakt indruk met liefdevol ontworpen dierenfiguren van stevig hout, die in de daarvoor bestemde openingen kunnen worden gestoken en door veermechanismen krachtig omhoog worden gekatapulteerd. Giraffe, leeuw, zebra en luipaard: elk dier zorgt voor speelplezier en bevordert de concentratie en het gericht grijpen. Speelplezier met verrassingseffect, dat bovendien de fijne motoriek en de hand-oogcoördinatie bevordert. Ideaal voor kleine ontdekkers! De moderne kleuren, het hoge aandeel natuurlijk hout en de kindvriendelijke motieven maken het motorische speelgoed ook visueel tot een hoogtepunt in de kinderkamer. Afmeting: 19,6 x 7,2 x 10 cm Aanbevolen leeftijd: 12+ maanden
33,99

Klanten-reviews van Small Foot - houten motoriek vorm insteekspel bosdieren, 5dlg.

Er zijn nog geen beoordelingen voor dit productBen jij de eerste die een review plaatst?

Meer over Small Foot - houten motoriek vorm insteekspel bosdieren, 5dlg.

Productomschrijving

Wie springt daar rond? Dit schattige houten vormspel is uitgevoerd in trendy pastelkleuren. In de openingen kunnen de schattige bosdieren van robuust hout worden gestoken. Omdat de gaten zijn voorzien van veren, "springen" de kleine dieren er snel weer uit. Een spannend houten speelgoed dat de motoriek traint en speelplezier brengt in de kinderkamer. Dit vormvaste spel is zeer stevig dankzij een stabiele basis. Een perfect houten speelgoed voor baby's dat optisch een blikvanger is! Afmetingen: houder ca. 19 x 5,5 x 16 cm; dier 3,5 x 1,5 x 10 cm. Geschikt voor kinderen vanaf 12 maanden oud.

Productinformatie

    Productspecificaties

    Artikelnummer(s)
    EAN
    4020972114747
    Brand
    Small Foot

    Verken gerelateerde categorieën

    Webshop.nl maakt gebruik van cookies. Ga je verder op onze website, ga dan akkoord met het plaatsen van cookies en de verwerking van deze data door ons en vermelde partners.