Meer Small Foot
Meer Small Foot in Bordspellen

Small Foot - houten bordspel raad eens wie

0
Wie heeft de appels gestolen? Met dit populaire raadspel voor het hele gezin hebben spelers goede observatievaardigheden nodig om snel het karakter van de “4 vrienden” in kwestie te identificeren! Het is een klassiek spel van robuust hout in een bijzonder kindvriendelijk design! Wordt geleverd met twee spelborden om de speltegels op te leggen en 22...

Alle aanbiedingen van dit product

Verkoper
Bezorging
Prijs
Fietsaccessoires.nl logo
Fietsaccessoires.nl
2 dagen
6,95
42,99
Fietsenwinkel.be logo
Fietsenwinkel.be
niet bekend
niet bekend
28,99

Anderen bekeken ook

Small Foot - houten sensory voeldoos zintuiglijk
Small Foot - houten sensory voeldoos zintuiglijk
Daag je tastzin uit op een leuke manier! Met deze grote voeldoos uit de productlijn "Sensory" met twee zijopeningen kun je binnenin verschillende voorwerpen aanraken. De houten kist kan vanaf de achterkant met voorwerpen worden gevuld of over een voorwerp worden geplaatst. De armmouwen aan de zijopeningen blokkeren het zicht in de box en zorgen tegelijkertijd voor een aangenaam gedempte manier om er doorheen te grijpen. De armmouwen zijn dankzij hun elastische stof zowel geschikt voor kinderen als volwassenen. De gevoelsbox kan ook gebruikt worden door maximaal negen personen die tegelijkertijd tegen elkaar spelen. Ook geschikt voor ergotherapeutische doeleinden. Een hoogwaardige gevoels- en ontroerende doos in moderne kleuren met zichtbare massief houten panelen die veelzijdig en langdurig plezier belooft. Of het nu wordt gespeeld als een geheugenspel voor alledaagse voorwerpen, als een zoekspel of als een herkenningsspel - het is een veelzijdig en tastbaar zintuiglijk spel dat alleen…
41,99
Small Foot - houten graafmachine
Small Foot - houten graafmachine
Deze graafmachine met houten bak is het perfecte voertuig voor jonge bouwvakkers. Deze robuuste graafmachine kan 360 graden draaien en maakt het gemakkelijk om ladingen veilig te verplaatsen en te transporteren. De graafarm beweegt op twee punten en heeft een bewegende graafbak aan het uiteinde die gemakkelijk met de hand kan worden bediend. De wielen van het voertuig zijn slim verborgen onder een neprupsband, zodat de graafmachine er net echt uitziet. Dit bouwvoertuig maakt een sterke indruk met zijn stabiliteit, duurzame constructie en optimale speelbaarheid, waardoor het een must-have is voor elke bouwplaats in de kinderkamer. Het manoeuvreren met de houten graafmachine verbetert de hand-oog coördinatie van kinderen terwijl ze de kracht van hun verbeelding gebruiken om allerlei bouwscenario's uit te voeren. Spelen met dit speelgoedvoertuig stimuleert ook de sociale saamhorigheid wanneer kinderen samen hun eigen bouwprojecten plannen en uitvoeren. Dit is een must-have voor alle jonge…
34,99
Small Foot - houten speelwinkel
Small Foot - houten speelwinkel
De perfecte winkel voor kleine winkelbedienden! Deze verkoopkraam van natuurlijk hout in combinatie met een effen witte kleur maakt veel indruk met zijn royale toonbank en veel opbergruimte. Doordachte details zoals drie praktische lades voor kleine spullen, een zijvak en een schuifdeur in het achterste verkooprek zorgen voor een duidelijk overzicht tijdens het spelen en extra opbergruimte voor goederen en accessoires. De stevige constructie garandeert stabiliteit, zodat er urenlang verkocht en onderhandeld kan worden - een echte blikvanger voor elke kinderkamer of speelkamer! De houten speelwinkel maakt indruk op iedereen met zijn tijdloze uitstraling en functionele kenmerken. De schuifdeur in het verkooprek zorgt voor een realistische winkelervaring en biedt kinderen de mogelijkheid om erachter goederen te verstoppen en aan te vullen - net als in een echte winkel. Dozen met fruit en groenten, verpakte goederen en nog veel meer kunnen aan het winkelend publiek worden gepresenteerd en …
142,99
Small Foot - houten drukfiguur bloem
Small Foot - houten drukfiguur bloem
Druk er gewoon op en de bloemen dansen! Deze kleurrijke houten duwspeeltjes in bloemmotief zorgen voor vermaak en verwondering bij jong en oud. Deze bloemen worden liefdevol gepresenteerd en bewegen elke keer dat je op de onderkant drukt op een andere manier - een echte klassieker met nostalgische charme, opnieuw geïnterpreteerd voor kleine ontdekkingsreizigers. Perfect als klein cadeautje, voor op de toonbank of als decoratief accent in de kinderkamer. Elk van de tien liefdevol ontworpen houten figuren ontwikkelt zijn eigen karakter zodra je op de onderkant drukt: bloemen knikken, stengels wiebelen, bewegingssequenties veranderen - afhankelijk van hoe hard en waar je drukt. Dit populaire spelprincipe bevordert de ontwikkeling van de fijne motoriek, behendigheid en hand-oogcoördinatie. Tegelijkertijd zorgt het voor gelach, verwondering en veel herhaling, omdat geen twee bewegingen hetzelfde zijn. De drukfiguren zijn ook populair als decoratie of verzamelobject. Afmeting: ca. 6,5 x 6,5 …
20,99

Klanten-reviews van Small Foot - houten bordspel raad eens wie

Er zijn nog geen beoordelingen voor dit productBen jij de eerste die een review plaatst?

Meer over Small Foot - houten bordspel raad eens wie

Productomschrijving

Wie heeft de appels gestolen? Met dit populaire raadspel voor het hele gezin hebben spelers goede observatievaardigheden nodig om snel het karakter van de “4 vrienden” in kwestie te identificeren! Het is een klassiek spel van robuust hout in een bijzonder kindvriendelijk design! Wordt geleverd met twee spelborden om de speltegels op te leggen en 22 kleine kartonnen kaartjes met het personage dat moet worden geraden. 2-in-1: dit raadspel kan ook gespeeld worden in de stijl van het Memory-spel! Wordt geleverd met een hoogwaardige spelopbergdoos. Olga de koe en Heinz de haan proberen erachter te komen wie de appels uit de wei heeft gestolen, maar de twee verdachten hebben zich goed verstopt! Dit populaire raadspel is bij uitstek geschikt om kinderen spelenderwijs kennis te laten maken met de onderwerpen overeenkomsten en verschillen. Het gezelschapsspel met zijn ongelooflijk eenvoudige spelregels is even leuk voor alle leeftijden tijdens snelle spelrondes en bevordert de ontwikkeling van combinatievaardigheden en concentratie.

Productinformatie

    Productspecificaties

    Artikelnummer(s)
    EAN
    4020972123633
    Brand
    Small Foot

    Verken gerelateerde categorieën

    Webshop.nl maakt gebruik van cookies. Ga je verder op onze website, ga dan akkoord met het plaatsen van cookies en de verwerking van deze data door ons en vermelde partners.