Sennheiser MKH 416-P48 U3 Condensator microfoon
Prijs
Fritz-Events.nl logo
Fritz-Events.nl
1 dag
gratis
845,-
Klundertmusic.nl logo
Klundertmusic.nl
niet bekend
gratis
865,-
Anderen bekeken ook
Sennheiser MKH 416-P48U3
Sennheiser MKH 416-P48U3
845,-
Sennheiser MKH 8040 kleinmembraan condensatormicrofoon
De Sennheiser MKH 8040 is een zeer veelzijdige condensatormicrofoon van professionele kwaliteit! Deze microfoon pikt frequenties tot 50 kHz en kan flink harde geluidsdrukken aan. Het cardioïde richtingskarakteristiek en kleine membraan maakt dat de MKH 8040 uitermate geschikt is voor ruimtes met een slechte akoestiek of wanneer er vaak storende geluiden van achteren doordringen. Met de MKH 8040 geniet je van bijzonder weinig geluidsvervorming en een uitgebalanceerde frequentierespons. Met de meegeleverde accessoires: een XLR-module, microfoonclip, windkap en aluminium transportcase kan je gelijk aan de slag!
Sennheiser MKH 8030 figure 8 kleinmembraan condensatormicrofoon
Sennheiser MKH 418S M/S stereo shotgun-microfoon
Sennheiser MKH 8020 Stereoset kleinmembraan condensatormicrofoon omni (set van 2)
Klanten-reviews van Sennheiser MKH 416-P48 U3 Condensator microfoon
Er zijn nog geen beoordelingen voor dit productBen jij de eerste die een review plaatst?
Meer over Sennheiser MKH 416-P48 U3 Condensator microfoon
Productomschrijving
Productinformatie
    Productspecificaties
    Artikelnummer(s)
    EAN
    Brand
    Sennheiser
    Microfoon
    Frequentie microfoon
    40 - 20000 Hz
    Soort
    Microfoon voor studio's
    Microphone input impedance
    25 Ohm
    Equivalent geluidsniveau CCIR (468-1)
    24 dB
    Equivalent geluidsniveau Klasse A (DIN IEC 651)
    13 dB
    Gevoeligheid (1 kHz)
    25 mV/Pa
    Minimale afsluitweerstand
    800 Ohm
    Maximaal geluidsdrukniveau (1 kHz)
    130 dB
    Microphone direction type
    Supercardioïde
    Poorten & interfaces
    Connectiviteitstechnologie
    Bedraad
    Aansluiting
    XLR-3
    Prestatie
    Kleur van het product
    Zwart
    Land van herkomst
    Duitsland
    Compatibele producten
    SKP 300 G3, SKP 2000
    Energie
    Operating voltage
    48 V
    Stroomverbruik
    2 mA
    Gewicht en omvang
    Hoogte
    250 mm
    Diameter
    1,9 cm
    Gewicht microfoon
    165 g
    Verpakking
    Breedte verpakking
    66 mm
    Diepte verpakking
    135 mm
    Hoogte verpakking
    350 mm
    Logistieke gegevens
    (Buitenste) hoofdverpakking breedte
    294 mm
    (Buitenste) hoofdverpakking lengte
    354 mm
    (Buitenste) hoofdverpakking hoogte
    388 mm
    (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht
    5,52 kg
    Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking
    10 stuk(s)
    (Binnenste) verzendverpakking gewicht
    500 g
    Producten per (binnenste) verzendverpakking
    1 stuk(s)
    Kenmerken
    Code geharmoniseerd systeem (HS)
    Eisen aan de omgeving
    Temperatuur bij opslag
    -10 - 70 °C