Seasonic B12 BC-850
0
De Seasonic B12 BC-850 is een krachtige 850W PC voeding met een 120mm ventilator. Hij heeft een 80 Plus Bronze certificaat, waardoor hij efficiënt en koelend werkt. Met 4 x 6+2 pins PCI-E connectors en 6 SATA power connectors biedt hij voldoende aansluitingen voor de meeste high-end systemen. De zwarte behuizing past in elk PC-bouwsel. Als betrouwb...
Prijs
Megekko NL logo
Megekko NL
1
gratis
142,95
Anderen bekeken ook
Seasonic B12 BC-850
Seasonic B12 BC-850
De Seasonic B12 BC-850 is een krachtige 850W PC voeding met een 120mm ventilator. Hij heeft een 80 Plus Bronze certificaat, waardoor hij efficiënt en koelend werkt. Met 4 x 6+2 pins PCI-E connectors en 6 SATA power connectors biedt hij voldoende aansluitingen voor de meeste high-end systemen. De zwarte behuizing past in elk PC-bouwsel. Als betrouwbare niet-modulaire voeding van het gerespecteerde merk Seasonic, is deze B12 BC-850 een solide keuze voor veeleisende gebruikers.- EAN: 4711173876717 - Vendorcode: B12-BC-850