Prijs
Conrad NL logo
Conrad NL
1-2 werkdagen
7,99
Anderen bekeken ook
Sandisk MicroSDXC 128GB Memory Card (Mario)
Sandisk MicroSDXC 256GB Memory Card
49,99
Sandisk MicroSDXC 512GB Memory Card
59,99
Er zijn nog geen beoordelingen voor dit productBen jij de eerste die een review plaatst?
Productomschrijving
Geheugenkaart voor de Nintendo Switch TM de
Productinformatie
    Productspecificaties
    Artikelnummer(s)
    EAN
    Geheugen
    Capaciteit
    128 GB
    Soort flashgeheugen
    MicroSDXC
    Leessnelheid
    100 MB/s
    Schrijfsnelheid
    90 MB/s
    Intern geheugentype
    UHS-I
    Kenmerken
    Kleur van het product
    Zwart
    Eisen aan de omgeving
    Bedrijfstemperatuur (T-T)
    -25 - 85 °C
    Temperatuur bij opslag
    -40 - 85 °C
    Gewicht en omvang
    Breedte
    14 mm
    Diepte
    1 mm
    Hoogte
    10 mm
    Verpakking
    Breedte verpakking
    155 mm
    Diepte verpakking
    102 mm
    Hoogte verpakking
    6 mm