Samsung Stand for Flip (Interactive Display) 55inch (STN-WM55R)
Prijs
Kleinkantoor.nl logo
Kleinkantoor.nl
2 dagen
gratis
522,99
echtveelvoorweinig.nl logo
echtveelvoorweinig.nl
2-3 werkdagen
gratis
509,85
Anderen bekeken ook
Samsung 55" Interactive Display Flip Pro WMB
Samsung 75" Interactive Display Flip Pro WMB
Samsung 85" Interactive Display Flip Pro WMB
Samsung 65" Interactive Display Flip Pro WMB
Klanten-reviews van Samsung Stand for Flip (Interactive Display) 55inch (STN-WM55R)
Er zijn nog geen beoordelingen voor dit productBen jij de eerste die een review plaatst?
Meer over Samsung Stand for Flip (Interactive Display) 55inch (STN-WM55R)
Productinformatie
    Productspecificaties
    Artikelnummer(s)
    EAN
    Brand
    Samsung
    Montage
    Aantal displays ondersteund
    1
    Montage interface compatibiliteit (min)
    400 x 400 mm
    Montage interface compatibiliteit (max)
    400 x 400 mm
    Montagewijze
    Vloer
    Ergonomie
    Wielen
    Ja
    Aantal wielen
    4 wiel(en)
    Design
    Kleur van het product
    Licht Grijs
    Inhoud van de verpakking
    Gebruikershandleiding
    Ja
    Montage gereedschap
    Gewicht en omvang
    Breedte
    835 mm
    Diepte
    850,6 mm
    Hoogte
    1632,9 mm
    Gewicht
    34,5 kg
    Verpakking
    Breedte verpakking
    1650 mm
    Diepte verpakking
    208 mm
    Hoogte verpakking
    860 mm