Robooter E40/E60/E60 Pro stoelverwarming
0
Prijs
Govida.nl logo
Govida.nl
niet bekend
niet bekend
199,-
Anderen bekeken ook
199,-
Robooter E40/E60/E60 Pro afstandsbediening
Robooter E40/E60/E60 Pro hoofdsteun
179,-
Robooter E40/E60/E60 Pro krukhouder
59,-
Robooter E40/E60/E60 Pro bekerhouder
79,-
Robooter E40/E60/E60 Pro lithium batterij 20Ah
DOMETIC stoelverwarming "magiccomfort msh 60 " built-in seat heating set waeco msh60
Inbouwbare stoelverwarming voor bestuurders- en voorpassagiersstoel Twee verwarmingsniveaus: Niveau I = aangename continue warmte, Niveau II = snelle verwarming. Verwarmingselementen van uiterst flexibele, gecoate leidingen, geïntegreerde temperatuurmonitor, voor stoelen met afneembare bekleding. Leveringsomvang: 4 verwarmingselementen, voorgemonteerde kabelset met relais en 2 verlichte schakelaars (universeel toepasbaar), montagemateriaal, montagehandleidingBreedte 280.0 mm Eigenschappen elektrisch , universeel Hoofdkleur wit Hoogte 6.0 mm Inzetbereik auto , commerciële voertuigen , landbouw , marine , speciale voertuigen , vrachtwagen Lengte 700.0 mm Montage voorop Stroomopname 12 V Type/soort Artikel Uitvoering inrichting
Robooter E40/E60/E60 Pro telefoonhouder
69,-
Robooter E60 Pro
Robooter E60 Pro
De Robooter E60 pro is de nieuwste generatie elektrische rolstoelen, ontworpen voor als u op zoek bent naar extra luxe. Dit zijn enkele voordelen van de IVA Robooter E60 pro:WendbaarheidDe E60 pro is zeer geschikt voor krappe ruimtes, zoals in winkels en binnenshuis. Het heeft namelijk een minimale draaicirkel van slechts 380 mm. Daarnaast kan de rolstoel hellingen tot 12 graden aan, waardoor u de rolstoel zonder problemen in verschillende omgevingen gebruikt.Compact en opvouwbaarDe IVA Robooter E60 pro is dankzij het slimme opvouwmechanisme gemakkelijk op te vouwen tot een compacte maat, waardoor het makkelijk vervoerd of opgeborgen kan worden. Desondanks biedt het, wanneer uitgeklapt, volop ruimte voor een comfortabele rit. De afmetingen zijn iets groter dan de reguliere variant.Afmetingen:Opgevouwen: 710 (L) x 660 (B) x 460 (H) mmUitgeklapt: 1080 (L) x 660 (B) x 950 (H) mmRuime en comfortabele zitruimteDit IVA Robooter E60 pro heeft een ergonomisch zitkussen, zodat u ook tijdens lan…