Meer Red Band
Meer Red Band in Winegums

Red Band - Fruchtgummi Schnuller - 12x 500g

0
Koop je Red Band - Fruchtgummi Schnuller - 12x 500g bij Foodworld-XL. Foodworld-XL is dé specialist in levensmiddelen en non-foodartikelen en onderdeel van 4uStore. Jouw Red Band - Fruchtgummi Schnuller - 12x 500g koop je dus bij een echte specialist. Dit houdt in dat jouw Red Band - Fruchtgummi Schnuller - 12x 500g altijd voordelig geprijsd is en ...

Alle aanbiedingen van dit product

Verkoper
Bezorging
Prijs
Foodworld-xl.nl logo
Foodworld-xl.nl
Bel of mail ons voor de levertijd!
5,40
32,77
Fietsaccessoires.nl logo
Fietsaccessoires.nl
2 dagen
6,95
68,99

Anderen bekeken ook

-9%
Red Band Snoepmix original 235 Gram
Red Band Snoepmix original 235 Gram
Snoepmix originalRed Band Snoepmix originalIngrediëntenSuiker, glucosestroop, zetmeel, glucose-fructosestroop, gemodificeerd zetmeel, melado, gelatine, zoethoutwortelextract, invertsuikerstroop, voedingszuren (melkzuur, citroenzuur), salmiakzout, concentraat van (zwarte wortel, wortel, zwarte bessen, saffloer, spirulina), plantaardige oliën (kokos, koolzaad), natuurlijke aroma's, zuurteregelaar (E331), glansmiddelen (bijenwas, carnaubawas), kleurstoffen (karmijn, bètacaroteen, paprika-extract, curcumine)Voedingswaarde Voedingswaarde per 100 gram   Energie 1468 kJ / 346 kcal Vetten - waarvan verzadigde vetzuren 0,2 gram 0,2 gram Koolhydraten - waarvan suikers 82 gram 58 gram Eiwitten 3,3 gram Zout 0,16 gram GebruikLekker voor tussendoor. Bevat zoethout: mensen met een hoge bloeddruk dienen overmatig gebruik te vermijden.BewarenNiet bewaren bij temperaturen boven 25°C, of in direct zonlicht.Fabrikant / DistributeurRed Band / Cloetta Holland BV, Postbus 1181, 4801 BD Breda

3,28

2,98
Loop Band 2er Set Red Bull X-Alps
Loop Band 2er Set Red Bull X-Alps
Set van twee huidvriendelijke LOOPBANDEN in de sterktes matig & sterkRed Bull X-Alps wordt beschouwd als de zwaarste paraglidingwedstrijd ter wereld. Deelnemers uit de hele wereld komen elk jaar naar Oostenrijk om hun lichaam en geest zwaar op de proef te stellen. Beginnend in Salzburg banen zij zich te voet en met een parapente een weg door de Alpen, waarbij zij meer dan 1000 km verraderlijk alpien terrein afleggen.De race, die finisht in Zell am See, vergt het hoogste niveau van fysieke kracht. Het vereist absolute fitheid en holistische regeneratie. Maar regelmatig trainen is niet alleen belangrijk voor de Red Bull atleten, maar voor ons allemaal. Het maakt niet uit of u een hobbysporter bent, in het dagelijks leven eenzijdig beweegt of fitter wilt worden: Met de BLACKROLL® LOOP BAND set van 2 in de Red Bull X-Alps Edition heb je talloze mogelijkheden. De banden zijn vooral geschikt voor het trainen van kleine spiergroepen. Door de gerichte versterking van de spieren kunt u uw risic…
19,90

Klanten-reviews van Red Band - Fruchtgummi Schnuller - 12x 500g

Er zijn nog geen beoordelingen voor dit productBen jij de eerste die een review plaatst?

Meer over Red Band - Fruchtgummi Schnuller - 12x 500g

Productomschrijving

Koop je Red Band - Fruchtgummi Schnuller - 12x 500g bij Foodworld-XL. Foodworld-XL is dé specialist in levensmiddelen en non-foodartikelen en onderdeel van 4uStore. Jouw Red Band - Fruchtgummi Schnuller - 12x 500g koop je dus bij een echte specialist. Dit houdt in dat jouw Red Band - Fruchtgummi Schnuller - 12x 500g altijd voordelig geprijsd is en jouw Red Band - Fruchtgummi Schnuller - 12x 500g altijd op voorraad is en snel geleverd wordt. Wacht dus niet en bestel jouw Red Band - Fruchtgummi Schnuller - 12x 500g nu snel bij Foodworld-XL en geniet van je product. Vragen over Red Band - Fruchtgummi Schnuller - 12x 500g? Onze klantenservice staat u graag te woord.

Productinformatie

    Productspecificaties

    Artikelnummer(s)
    EAN
    8713800102844
    Brand
    Red Band

    Verken gerelateerde categorieën

    Webshop.nl maakt gebruik van cookies. Ga je verder op onze website, ga dan akkoord met het plaatsen van cookies en de verwerking van deze data door ons en vermelde partners.