Phoenix Contact PACT RCP-4000A-1A-D140-10M 1033483 Stroomomvormer module 1 stuk(s)
Set bestaande uit een 1 A-meetomvormer en een rogowski-spule met signaalleiding. Lengte van de rogowski-spule: 450 mm, diameter: 140 mm. Lengte van de signaalleiding: 10 m. De rogowski-spule meet......
Alle aanbiedingen van dit product
Sorry, dit product is momenteel niet beschikbaar
Er zijn nog geen beoordelingen voor dit productBen jij de eerste die een review plaatst?
Meer over Phoenix Contact PACT RCP-4000A-1A-D140-10M 1033483 Stroomomvormer module 1 stuk(s)
Productomschrijving