Phoenix Contact MINI MCR-SL-CVS-24-5-10-NC 2902822 1 stuk(s)
Constante spanningsbron, ingangsspanning 9,6 - 30 V DC, uitgangsspanning 10 V, 7,5 V, 5 V, 2,5 V DC, galvanisch gescheiden, configureerbaar via DIP-schakelaars, schroefaansluittechniek,......
Prijs
Conrad NL logo
Conrad NL
8-13 werkdagen
gratis
149,99
Anderen bekeken ook
Klanten-reviews van Phoenix Contact MINI MCR-SL-CVS-24-5-10-NC 2902822 1 stuk(s)
Er zijn nog geen beoordelingen voor dit productBen jij de eerste die een review plaatst?
Meer over Phoenix Contact MINI MCR-SL-CVS-24-5-10-NC 2902822 1 stuk(s)
Productomschrijving
Productinformatie
    Productspecificaties
    Artikelnummer(s)
    EAN
    Design
    Kleur van het product
    Groen
    Eisen aan de omgeving
    Bedrijfstemperatuur (T-T)
    -20 - 65 °C
    Temperatuur bij opslag
    -40 - 85 °C
    Gewicht en omvang
    Breedte
    6,2 mm
    Diepte
    101,2 mm
    Hoogte
    93,1 mm