Beveiligingsstekker PT met veiligheidsschakeling voor 4-draads enkelzijdig geaarde signaleringscircuits. Nominale spanning: 48 V AC......
Prijs
Conrad NL logo
Conrad NL
8-13 werkdagen
gratis
Anderen bekeken ook
Er zijn nog geen beoordelingen voor dit productBen jij de eerste die een review plaatst?
Productomschrijving
Productinformatie
    Productspecificaties
    Artikelnummer(s)
    EAN
    Energie
    Nominale input voltage
    24 V
    Kenmerken
    Kleur van het product
    Zwart
    Materiaal
    Polyamide
    Internationale veiligheidscode (IP)
    IP20
    Gewicht en omvang
    Gewicht
    22,14 g
    Breedte
    17,7 mm
    Diepte
    52 mm
    Hoogte
    45 mm
    Eisen aan de omgeving
    Bedrijfstemperatuur (T-T)
    -40 - 85 °C