Philips 65MLED810 QD MiniLED 4K TV (2025)
Prijs
Ep.nl logo
Ep.nl
2 dagen
gratis
689,-
Expert.nl logo
Expert.nl
1-2 werkdagen
gratis
769,-
Anderen bekeken ook
Haarscherp beeld, krachtige prestaties en meeslepende sfeer De Philips 65MLED810/12 is een premium MiniLED televisie die zorgt voor een indrukwekkende kijkervaring. Dankzij MiniLED-technologie met honderden dimzones en de P5 AI Picture Engine geniet je van diepe zwarttinten, levendige kleuren en een hoog contrast. Met ondersteuning voor Dolby Vision en HDR10+ ervaar je films en series zoals de makers het bedoeld hebben. Voor gamers biedt deze TV HDMI 2.1, VRR, FreeSync, G-Sync en een verversingssnelheid tot 120 Hz voor vloeiende gameplay. Het geluid wordt versterkt door Dolby Atmos, zodat je ook auditief niets tekortkomt. Belangrijkste specificaties Scherm: 65" MiniLED, 4K Ultra HD (3840 x 2160) Verversingssnelheid: 48 Hz - 120 Hz Helderheid: tot 1500 nits piek HDR: Dolby Vision, HDR10+, HLG Audio: Dolby Atmos, 40 W RMS Connectiviteit: 4x HDMI 2.1, Wi-Fi, Bluetooth Smart OS: Titan OS Afmetingen: ca. 1448 x 829 x 80 mm Gewicht: ca. 28 kg