Philips 5000 Series 34B1U5600CH/00 34 Wide Quad HD 120Hz USB-C 100W Curved VA Monitor
De Philips 5000 Series 34B1U5600CH/00 is een ultrawide monitor met 34 inch curved VA-paneel en WQHD-resolutie van 3440 x 1440 pixels. Met een schermverhouding van 21:9 biedt het uitgebreide werkruimte voor multitasking en creatief werk. De 120Hz vernieuwingsfrequentie zorgt voor vloeiende beeldweergave, terwijl de 4ms reactietijd responsief gamen e...
Prijs
Megekko NL logo
Megekko NL
3 dags
gratis
639,-
Conrad NL logo
Conrad NL
11-19 werkdagen
gratis
635,-
Kleinkantoor.nl logo
Kleinkantoor.nl
2 dagen
742,99
Anderen bekeken ook
De Philips 5000 Series 34B1U5600CH/00 is een ultrawide monitor met 34 inch curved VA-paneel en WQHD-resolutie van 3440 x 1440 pixels. Met een schermverhouding van 21:9 biedt het uitgebreide werkruimte voor multitasking en creatief werk. De 120Hz vernieuwingsfrequentie zorgt voor vloeiende beeldweergave, terwijl de 4ms reactietijd responsief gamen en videobewerking ondersteunt. USB-C-connectiviteit met 100W stroomlevering maakt dit model ideaal voor professionele setups en laptopgebruikers die één kabel nodig hebben voor beeld, data en voeding.- EAN: 8712581796525 - Vendorcode: 34B1U5600CH/00