Meer Para Mi
Meer Para Mi in Jeans

Para Mi - Blauw | Dames | Jeans | Blauw | 40 | regular | Kamst mode

0
Jeans van Para Mi, model Mira (lengte 34). Deze wide leg jeans in een lichte wassing geeft je outfit direct een moderne en vrouwelijke uitstraling. De hoge taille en soepelvallende pijpen zorgen voor een flatterend silhouet en ultiem draagcomfort. Een perfecte basis voor zowel casual als geklede looks.Stylingtip: combineer de Mira met een luchtige ...

Alle aanbiedingen van dit product

Verkoper
Bezorging
Prijs
Kamstmode.nl logo
Kamstmode.nl
niet bekend
gratis
109,95

Anderen bekeken ook

Para MI Jeans Bobby | Blauw
Para MI Jeans Bobby | Blauw
PARA MI Jeans SS261.266091-D193Maak kennis met PARA MI Jeans SS261.266091-D193 van PARA MI, uit de categorie Dames, Broeken. Deze dames spijkerbroek combineert tijdloze stijl met doordachte details.Deze lichtblauwe denim broek heeft een middelhoge taille en een ontspannen, rechte pijp. De riemlusjes zijn voorzien van een koordceintuur met kwastjes voor een subtiel accent. Je vindt praktische zijzakken & achterzakken. De opgerolde zoom geeft een nonchalant effect en kan ook recht worden gedragen. De zachte wassing met lichte vervaging oogt modern. Als dames jeans van het merk PARA MI is dit kledingstuk ontworpen voor een nette, comfortabele uitstraling.Met de frisse light-wash past dit ontwerp in de relaxed denim-trend. Je combineert de spijkerbroek met een linnen blouse, een elegante blazer of een gestreepte top; sneakers of espadrilles maken het geheel af. De rechte pijp werkt van voorjaar tot zomer en sluit aan bij smart-casual momenten.PARA MI shop je bij Steegenga Mode in
109,95
LEE West Regular Jeans | Fawn
LEE West Regular Jeans | Fawn
LEE West Regular Jeans | Fawn Ontdek de LEE West Regular Jeans | Fawn. Met de West Regular Jeans in de kleur Fawn voeg je een veelzijdige en eigentijdse broek toe aan je garderobe. Deze herenjeans maakt deel uit van de betrouwbare denimcollectie van het iconische merk LEE, dat bekendstaat om zijn vakmanschap, duurzaamheid en perfecte pasvormen. De regular fit van de West jeans biedt een klassieke, comfortabele pasvorm die niet te strak en niet te wijd is. Ideaal voor dagelijks gebruik. Deze 369-grams denim is gemaakt van 99% katoen en bevat 20% gerecycled katoen. Het heeft een aangename structuur en is gemaakt om lang mee te gaan. Afgewerkt in onze Fawn-wassing, een lichte, hemelsblauwe tint met highlights en kreuksporen voor een subtiele, gedragen look.De jeans sluit perfect aan bij de nieuwste trends waarin natuurlijke tinten en tijdloze silhouetten centraal staan. Combineer deze jeans met een fris T-shirt, een trui of een overhemd voor een stijlvolle en complete look. LEE shop je
99,95
LEE West Regular Jeans | Flirt Alert
LEE West Regular Jeans | Flirt Alert
LEE West Regular Jeans | Flirt Alert Ontdek de LEE West Regular Jeans | Flirt Alert. Met deze jeans voeg je een trendy en veelzijdig kledingstuk toe aan je collectie. Deze herenjeans behoort tot de iconische denimcollectie van LEE, bekend om zijn kwaliteit, vakmanschap en tijdloze pasvormen. Gemaakt van stevig maar licht 100% katoenen denim met een mooie structuur voor een authentieke look. Hij is uitgevoerd in Flirt Alert, een levendige middenblauwe wassing met subtiele fading op de dijen.De herenjeans sluit perfect aan bij de nieuwste modetrends, met een balans tussen klassieke snit en opvallende kleurdetails. Combineer deze jeans met een casual t-shirt of een spijkerjas voor een denim op denim look. LEE shop je bij Steegenga Mode in Friesland LEE staat bekend om zijn authentieke denimcollecties die stijl, kwaliteit en comfort naadloos combineren. Ontdek de veelzijdigheid van LEE en voeg deze herenjeans in de kleur 'Flirt Alert' toe aan je garderobe. Deze jeans is zowel online
89,95
MEW 05 The louise wide jeans | Blauw
MEW 05 The louise wide jeans | Blauw
My Essential Wardrobe – 35 THE LOUIS HIGH WIDE 05 | Blauw Ontdek de 35 THE LOUIS HIGH WIDE 05 | Blauw: een perfecte mix van tijdloze elegantie en comfort voor de moderne vrouw. Met deze high wide pantalon voeg je een veelzijdig en stijlvol kledingstuk toe aan je garderobe. De 35 THE LOUIS HIGH WIDE 05 heeft een flatterende high waist en een wide leg, waardoor de broek zowel elegant als comfortabel is. Gemaakt van duurzame materialen biedt deze blauwe jeans een luxe gevoel en een verzorgde uitstraling. Door het tijdloze design en de klassieke kleur is dit kledingstuk geschikt voor allerlei gelegenheden: van zakelijke afspraken tot een casual dagje uit. Combineer het met een blouse of top voor een professionele look, of draag het met een casual shirt voor een relaxte, chique outfit. My Essential Wardrobe shop je bij Steegenga Mode in Friesland My Essential Wardrobe staat bekend om zijn stijlvolle essentials die kwaliteit, comfort en veelzijdigheid combineren. Voeg de 35 THE
119,95
PARA MI Jeans Celine Asky | Black
PARA MI Jeans Celine Asky | Black
PARA MI Jeans NOS.006001Ontdek de perfecte combinatie van stijl en comfort met de PARA MI Jeans NOS.006001. Dit tijdloze mode-item is ideaal voor moderne dames die zoeken naar veelzijdigheid en elegantie.De PARA MI Jeans NOS.006001 is gesneden voor een flatterende pasvorm en gemaakt van hoogwaardig materiaal voor een comfortabel draaggevoel. Met een klassieke, zwarte kleur en een subtiele uitvoering zonder opvallende details, biedt deze jeans een tijdloze uitstraling. De broek is voorzien van een ritssluiting en een knoopsluiting voor een gemakkelijke pasvorm. Dit kledingstuk is verkrijgbaar bij Steegenga Mode, zowel online als in de winkel in Friesland.De stijlvolle PARA MI Jeans NOS.006001 past feilloos binnen de huidige modetrends. Dit klassieke zwarte ontwerp is een must-have in elke garderobe. Combineer het met een elegante blouse voor een zakelijke look, of met een comfortabele trui voor een casual dagje uit. Deze jeans is geschikt voor diverse gelegenheden en seizoenen,
129,95
PARA MI Jeans Celine Asky | Navy
PARA MI Jeans Celine Asky | Navy
Ontdek de veelzijdige en stijlvolle PARA MI Jeans NOS.006001, exclusief ontworpen voor dames die modebewust zijn en kiezen voor comfort. Deze jeans zijn een perfecte blend van modern design en uitstekend draagcomfort, ideaal voor elke gelegenheid.De PARA MI jeans hebben een tijdloze uitstraling, dankzij de klassieke snit en de effen kleur die gemakkelijk te combineren is met verschillende tops en schoenen. Deze jeans is een must-have in jouw garderobe, omdat ze zowel casual als chic gedragen kunnen worden.De jeans zijn vervaardigd uit hoogwaardig materiaal, wat zorgt voor een perfecte pasvorm en duurzaamheid. De nauwsluitende pasvorm accentueert jouw figuur op een flatterende manier en biedt tegelijkertijd voldoende bewegingsvrijheid. De subtiele details zoals de zakken en de nette afwerking geven de jeans een verfijnde uitstraling.Met de PARA MI Jeans NOS.006001 voeg je een veelzijdig en stijlvol kledingstuk toe aan jouw collectie. Geschikt voor zowel een dagje uit als een avondje
129,95
LTB Jeans | Fallon 400 | Minnow wash
LTB Jeans | Fallon 400 | Minnow wash
Ltb jeans jeans 01009517851592055582De LTB Jeans Jeans 01009517851592055582 van LTB Jeans is een dames broek uit de categorie Broeken met een moderne, flatterende fit. De tijdloze denimlook zet hoogwaardige details centraal.Deze jeans heeft een mediumblauwe wassing met subtiele fading. De pasvorm is slank tot aan de knie met een lichte bootcut voor een langer silhouet. Uitgevoerd met knoop- & ritssluiting, vijf zakken inclusief coin pocket, riemlussen en contrasterende stiksels. De achterzakken tonen een golvende borduursteek en op de tailleband staat een leren label met de letters LTB. Het stevige denim voelt degelijk aan en blijft mooi, een veelzijdig kledingstuk van LTB Jeans dat snel favoriet wordt.Je draagt deze dames jeans helemaal volgens de 70's & Y2K-denimtrend dankzij de subtiele bootcut. Je combineert hem met een wit T-shirt en sneakers voor overdag, of met een blazer & haklaarsje voor avond. De tijdloze wassing mixt moeiteloos met basics en nieuwe seizoenskleuren.LTB
69,95
PARA MI Jeans Scotty | Used Sky
PARA MI Jeans Scotty | Used Sky
PARA MI Jeans SS261.266396-D199Maak kennis met de PARA MI Jeans SS261.266396-D199 uit de categorie Dames, Broeken. Een moderne jeans van het merk PARA MI voor dames.Deze lichtblauwe spijkerbroek is gemaakt van stevige denim met een gladde, egale wassing. Je krijgt een hoge taille, wijde rechte pijpen en een enkel-lengte voor een frisse look. De jeans heeft een five-pocket, riemlussen en een ritssluiting met metalen knoop; zonder kraag en zonder opvallend dessin. Nette stiksels en een verzorgde zoom ronden het ontwerp af. Een veelzijdige PARA MI damesbroek die ook als stijlvol alternatief voor een pantalon dient.De lichtblauwe denim en de wijde pijpen passen bij de 90's wide-leg trend voor dames. Draag de jeans met een blouse en blazer naar kantoor, of met een T-shirt en sneakers in het weekend; 's avonds combineer je hem met een fijn breisel en loafers of hakken. De cleane five-pocket en egale kleur maken stylen door alle seizoenen eenvoudig.PARA MI shop je bij Steegenga Mode in
99,95
PARA MI Jeans Celine Heaven | Black
PARA MI Jeans Celine Heaven | Black
PARA MI Jeans NOS.001001Ontdek de perfecte mix van comfort en stijl met de PARA MI Jeans NOS.001001. Deze jeans zijn speciaal ontworpen voor moderne dames die waarde hechten aan een eigentijdse look en superieur draagcomfort.Gemaakt door PARA MI, deze jeans voor dames bieden een strakke en flatterende pasvorm. Het hoogwaardige denim materiaal zorgt voor een perfecte balans tussen stevigheid en stretch, waardoor de jeans hun vorm behouden, was na was. De klassieke 5-pocket-stijl en de subtiele details, zoals het merklabel op de tailleband en de fijne stiksels, geven deze jeans een tijdloze uitstraling die nauwelijks te overtreffen is.Deze PARA MI jeans zijn onmisbaar in jouw garderobe. Ze passen perfect bij zowel casual als stijlvolle outfits en zijn een eerbetoon aan de minimalistische modetrend van dit seizoen. Combineer ze met een elegante blouse voor een zakelijke look of met een comfy trui voor een ontspannen weekend. Verkrijgbaar in diverse kleuren om moeiteloos aan elke
99,95
Strenesse Blue Heren jeans - Regular fit (Blauw, 54)
Strenesse Blue Heren jeans - Regular fit (Blauw, 54)
De regular fit biedt een klassieke en rechte pasvorm die de hele dag comfortabel zit Kies voor klassiek donkerblauw voor een nette look of lichtblauw voor een frisse stijl Het materiaal is slijtvast en heeft sterke naden voor een lange levensduur De klassieke 5-pocket-look en eenvoudige details passen bij elke gelegenheid Je combineert deze jeans makkelijk met een T-shirt, overhemd of trui Productkenmerken tabletd Kleur: blauw, donkerblauw Detail: klassieke 5-pocket-look Pasvorm: Regular fit Pasvorm: klassieke pasvorm Materiaal: katoen, 1 % elastaan Wasvoorschrift: wassen op max. 40 °C niet bleken voorzichtig drogen in de wasdroger op max. 60 °C strijken tot 150 °C stand 2. Stoomstrijkijzer kan worden gebruikt niet chemisch reinigen Maat: 48 - 56
24,99

Klanten-reviews van Para Mi - Blauw | Dames | Jeans | Blauw | 40 | regular | Kamst mode

Er zijn nog geen beoordelingen voor dit productBen jij de eerste die een review plaatst?

Meer over Para Mi - Blauw | Dames | Jeans | Blauw | 40 | regular | Kamst mode

Productomschrijving

Jeans van Para Mi, model Mira (lengte 34). Deze wide leg jeans in een lichte wassing geeft je outfit direct een moderne en vrouwelijke uitstraling. De hoge taille en soepelvallende pijpen zorgen voor een flatterend silhouet en ultiem draagcomfort. Een perfecte basis voor zowel casual als geklede looks.Stylingtip: combineer de Mira met een luchtige blouse en sneakers voor een relaxte everyday look, of draag 'm met een blazer en hakken voor een stijlvolle, geklede outfit.Details: * Model: Mira * Pasvorm: high waist, wide leg * Lengte: 34 * Sluiting: knoop- en ritssluiting * Zakken: steekzakken voor, opgestikte zakken achter * Details: lichte wassing, soepel denim, flatterende hoge taille

Productinformatie

    Productspecificaties

    Artikelnummer(s)
    Brand
    Para Mi

    Verken gerelateerde categorieën

    Webshop.nl maakt gebruik van cookies. Ga je verder op onze website, ga dan akkoord met het plaatsen van cookies en de verwerking van deze data door ons en vermelde partners.