Panasonic VW-VMS10E Microfoon
0
Anderen bekeken ook
Panasonic VW-VBG260 accu (Patona)
20,50
Panasonic VW-VBT380 accu (Patona)
Panasonic VW-VBT190(E-K) accu (Patona)
Klanten-reviews van Panasonic VW-VMS10E Microfoon
Er zijn nog geen beoordelingen voor dit productBen jij de eerste die een review plaatst?
Meer over Panasonic VW-VMS10E Microfoon
Productomschrijving
Productinformatie
    Productspecificaties
    Artikelnummer(s)
    EAN
    Brand
    Panasonic
    Microfoon
    Soort
    Microfoon voor digitale camcorders
    Poorten & interfaces
    Connectiviteitstechnologie
    Bedraad
    Prestatie
    Kleur van het product
    Zwart
    Compatibele producten
    Gewicht en omvang
    Breedte
    152,4 mm
    Diepte
    50,8 mm
    Hoogte
    254 mm
    Gewicht microfoon
    454 g
    Technische details
    Diepte (imperiaal)
    5,08 cm (2")
    Hoogte
    25,4 cm (10")
    Breedte
    15,2 cm (6")