Panasonic TV-55Z80BEZ 4K OLED TV
0
Panasonic OLED TV 55" (139 cm) TV-55Z80BEZ Ervaar diepe zwartwaarden, levendige kleuren en vloeiende prestaties met de Panasonic OLED TV-55Z80BEZ. Deze 55-inch (139 cm) 4K Ultra HD OLED-scherm levert haarscherpe beelden dankzij de HCX-beeldprocessor en ondersteunt alle belangrijke HDR-formaten voor een bioscoopwaardige kijkervaring. Met ingebouwde ...
Prijs
Ep.nl logo
Ep.nl
2 dagen
gratis
Anderen bekeken ook
Panasonic OLED TV 55" (139 cm) TV-55Z80BEZ Ervaar diepe zwartwaarden, levendige kleuren en vloeiende prestaties met de Panasonic OLED TV-55Z80BEZ. Deze 55-inch (139 cm) 4K Ultra HD OLED-scherm levert haarscherpe beelden dankzij de HCX-beeldprocessor en ondersteunt alle belangrijke HDR-formaten voor een bioscoopwaardige kijkervaring. Met ingebouwde spraakbediening, Fire OS en compatibiliteit met Amazon Alexa is deze smart TV perfect voor moderne woonkamers en game-opstellingen. Belangrijkste eigenschappen - Scherm: OLED, 139 cm / 55 inch, resolutie 3840 x 2160 (4K Ultra HD) - Beeldtechniek: OLED-paneel, HCX-processor, HDR10, HDR10+, HLG, Dolby Vision - Ontvangers: DVB-T / DVB-T2 / DVB-T2 HD / DVB-S2 / DVB-C - Geluid: Surround Sound PRO, Dolby Atmos, maximaal 20 W - Smart: Fire OS, SmartTV, ingebouwde spraakbesturing, compatibel met Amazon Alexa - Gaming/comfort: AMD FreeSync Premium, ALLM, VRR, HbbTV - Aansluitingen: 2× HDMI (HDMI 2.1 compatibel), eARC, optische digitale uitgang, CI+