OMNITRONIC Set COMBO-160BT Active PA System + UWM-2HH USB Wireless Mic Set
Portable 160 W PA system with Bluetooth including compatible wireless Mic SetOMNITRONIC COMBO-160BT Active PA SystemPortable 160 W PA system with BluetoothUltra-portable all-in-one PA system for mobile live and DJ applicationsDetachable 6-channel power mixer with built-in MP3 playerDual Class D amplifier (2 x 80 W RMS)2 full-range speaker systems, ...
Prijs
ST-shop.nl logo
ST-shop.nl
1-3 dagen
niet bekend
523,75
Anderen bekeken ook
Portable 160 W PA system with Bluetooth including compatible wireless Mic SetOMNITRONIC COMBO-160BT Active PA SystemPortable 160 W PA system with BluetoothUltra-portable all-in-one PA system for mobile live and DJ applicationsDetachable 6-channel power mixer with built-in MP3 playerDual Class D amplifier (2 x 80 W RMS)2 full-range speaker systems, each with 20 cm woofer and 25 mm tweeter, bass reflex system and flange for speaker stands2 mono inputs mic/line with 2-band EQ and adjustable reverbVolume control per channelAdjustable monitor outputMaster level control with limiter indicationUWM-2HH USB dongle with 2 wireless microphones available as accessoryControl via BluetoothBluetooth: operating range up to 10mWith accessory compartmentFor application areas such as: Mobile use; mobile djs / entertainer; sports centres/gymsPackage contents1 x user manual, 1 x declaration of conformity, 2 x speaker, 1 x amplifier, 1 x power cord, 2 x jack cableOMNITRONIC UWM-2HH USB Wireless Mic Set with…