Neomounts ds75s-950wh2 full-motion desk mount, 2x 17" - 27", 8 kg, 100x100 mm, black
Kleur: zwart
  • color
  • color
Prijs
Fietsenwinkel.be logo
Fietsenwinkel.be
niet bekend
niet bekend
375,99
Conrad NL logo
Conrad NL
1-2 werkdagen
gratis
319,-
Expert.nl logo
Expert.nl
1 dag
gratis
394,-
Anderen bekeken ook
Neomounts DS75S-950WH2 Monitorarm Wit
Met de Neomounts DS75S-950WH2 Wit monitor-arm bevestig je eenvoudig twee flatscreens aan je bureau, via een bureauklem of door het blad heen. Deze monitorbeugel is ideaal voor het creëren van een ergonomische werkhouding, doordat je de schermen gemakkelijk in hoogte en diepte kunt verstellen. Daarnaast kun je de schermen kantelen, zwenken en roteren, zodat je altijd de perfecte kijkhoek hebt en nek- en rugklachten voorkomt. Kabels werk je netjes weg dankzij het kabelmanagementsysteem aan de onderzijde van de horizontale arm. Voordelen van de Neomounts DS75S-950WH2 * Ondersteunt twee schermen tot 27 inch en 8 kg per scherm * Eenvoudig in hoogte en diepte verstelbaar voor optimale ergonomie * Kantel-, zwenk- en roteerfuncties voor de perfecte kijkhoek * Net kabelmanagementsysteem voor een opgeruimde werkplek Ergonomische Werkpositie De DS75S-950WH2 biedt maximale flexibiliteit met kantel-, zwenk- en roteerfuncties, zodat je jouw schermen altijd in de ideale positie kunt
Klanten-reviews van Neomounts ds75s-950wh2 full-motion desk mount, 2x 17" - 27", 8 kg, 100x100 mm, black
Er zijn nog geen beoordelingen voor dit productBen jij de eerste die een review plaatst?
Meer over Neomounts ds75s-950wh2 full-motion desk mount, 2x 17" - 27", 8 kg, 100x100 mm, black
Productinformatie
    Productspecificaties
    Artikelnummer(s)
    EAN
    Montage
    Maximale gewichtscapaciteit
    8 kg
    Minimale schermgrootte
    43,2 cm (17")
    Aantal displays ondersteund
    2
    Maximaal draagvermogen (per display/scherm)
    8 kg
    Maximale schermgrootte
    81,3 cm (32")
    Montage
    Klem/doorvoertule
    Montagewijze
    Bureau
    Montage interface compatibiliteit (min)
    75 x 75 mm
    Montage interface compatibiliteit (max)
    100 x 100 mm
    Paneelmontage-interface
    100 x 100,75 x 75 mm
    Bureaubladdikte (min)
    1 cm
    Bureaubladdikte (max)
    5,5 cm
    Klemopzetstuk bureau dikte (max)
    5 cm
    Doorvoerbevestiging bureau dikte (max)
    5,5 cm
    Afstand tot de muur (min)
    20,4 cm
    Afstand tot de muur (max.)
    74,1 cm
    Ergonomie
    In hoogte verstelbaar
    Ja
    Type hoogteverstelling
    Gastrekveer
    Hoogte verstelbaarheidsbereik
    191 - 527 mm
    Verstelbare diepte
    Ja
    Diepte-instelbereik
    173 - 710 mm
    Breedteafstelling
    107,4 cm
    kantel aanpassingen
    Bereik kantelhoek
    -60 - 60°
    Draaibaar
    Horizontaal draaibaar
    Draaien
    Draaihoek
    360°
    Pivot hoek
    Verbeterd kabelbeheer
    Design
    Materiaal behuizing
    Aluminium
    Kleur van het product
    Wit
    Gemakkelijk te installeren
    Gewicht en omvang
    Breedte
    833 mm
    Diepte
    739 mm
    Hoogte
    1085 mm
    Gewicht
    5,76 kg
    Verpakking
    Breedte verpakking
    222 mm
    Diepte verpakking
    120 mm
    Hoogte verpakking
    887 mm
    Netto gewicht pakket
    7,1 kg
    Gewicht verpakking
    7,1 kg
    Overige specificaties
    Minimaal gewicht
    1 kg
    Breedte instelbereik
    0 - 1074 mm
    Garantieperiode
    10 jaar
    Logistieke gegevens
    (Buitenste) hoofdverpakking breedte
    240 mm
    (Buitenste) hoofdverpakking lengte
    260 mm
    (Buitenste) hoofdverpakking hoogte
    905 mm