Meer Neo noir
Meer Neo noir in Vesten

Neo noir - Zand | Dames | Vest | Zand | 44 | regular | Kamst mode

0
Vestje van Neo Noir. Dit elegante gebreide vestje met korte, wijde mouwen heeft een luxueuze uitstraling. Het zachte materiaal voelt comfortabel aan en de gouden knopen op de voorzijde zorgen voor een chique detail. Verkrijgbaar in meerdere kleuren, waardoor je dit item gemakkelijk aan je garderobe toevoegt.Stylingtip: draag het vestje over een blo...

Alle aanbiedingen van dit product

Verkoper
Bezorging
Prijs
Kamstmode.nl logo
Kamstmode.nl
niet bekend
6,95
69,95

Klanten-reviews van Neo noir - Zand | Dames | Vest | Zand | 44 | regular | Kamst mode

Er zijn nog geen beoordelingen voor dit productBen jij de eerste die een review plaatst?

Meer over Neo noir - Zand | Dames | Vest | Zand | 44 | regular | Kamst mode

Productomschrijving

Vestje van Neo Noir. Dit elegante gebreide vestje met korte, wijde mouwen heeft een luxueuze uitstraling. Het zachte materiaal voelt comfortabel aan en de gouden knopen op de voorzijde zorgen voor een chique detail. Verkrijgbaar in meerdere kleuren, waardoor je dit item gemakkelijk aan je garderobe toevoegt.Stylingtip: draag het vestje over een blouse of top met een high-waist broek voor een geklede look, of combineer het met een jurk voor een vrouwelijke en stijlvolle outfit.Details: * Pasvorm: recht, licht boxy * Lengte: heuplengte * Halslijn: ronde hals * Materiaal: 70% Polyester / 21% Nylon / 8% Wool / 1% Elastane * Sluiting: knopen voorzijde * Details: korte, wijde mouw; gouden knopen; verkrijgbaar in meerdere kleuren

Productinformatie

    Productspecificaties

    Artikelnummer(s)
    Brand
    Neo noir

    Verken gerelateerde categorieën

    Webshop.nl maakt gebruik van cookies. Ga je verder op onze website, ga dan akkoord met het plaatsen van cookies en de verwerking van deze data door ons en vermelde partners.