Nedis Nylon Toevoerslang | 1/2'' | 3/4'' | 10 bar | 90 °C | 4 m | Rood / Wit | 1 stuks - WAIH3412SH1N40 WAIH3412SH1N40
Prijs
Toolmax.nl logo
Toolmax.nl
2 dagen
5,95
Kabelmaxx.nl logo
Kabelmaxx.nl
1 dag
6,95
Anderen bekeken ook
Klanten-reviews van Nedis Nylon Toevoerslang | 1/2'' | 3/4'' | 10 bar | 90 °C | 4 m | Rood / Wit | 1 stuks - WAIH3412SH1N40 WAIH3412SH1N40
Er zijn nog geen beoordelingen voor dit productBen jij de eerste die een review plaatst?
Meer over Nedis Nylon Toevoerslang | 1/2'' | 3/4'' | 10 bar | 90 °C | 4 m | Rood / Wit | 1 stuks - WAIH3412SH1N40 WAIH3412SH1N40
Productomschrijving
Productinformatie
    Productspecificaties
    Artikelnummer(s)
    EAN
    Brand
    Nedis
    Kenmerken
    Merkcompatibiliteit
    Alle merken
    Soort
    Inlaatslang
    Materiaal
    Nylon
    Aantal per verpakking
    1 stuk(s)
    Gewicht en omvang
    Diepte
    4000 mm
    Verpakking
    Breedte verpakking
    305 mm
    Diepte verpakking
    325 mm
    Hoogte verpakking
    40 mm
    Gewicht verpakking
    404 g
    Logistieke gegevens
    Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking
    24 stuk(s)
    (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht
    10,3 kg
    (Buitenste) hoofdverpakking lengte
    610 mm
    (Buitenste) hoofdverpakking breedte
    385 mm
    (Buitenste) hoofdverpakking hoogte
    320 mm