Nedis Mastklem voor Satellietschotel | 40-60 mm | Zilver | 1 stuks - SDMC100ME SDMC100ME
Bijzondere kenmerken * Set van twee dubbele klemmen om een mast aan een balkon te bevestigen....
Prijs
Toolmax.nl logo
Toolmax.nl
2 dagen
5,95
Kabelmaxx.nl logo
Kabelmaxx.nl
1 dag
6,95
Anderen bekeken ook
Er zijn nog geen beoordelingen voor dit productBen jij de eerste die een review plaatst?
Meer over Nedis Mastklem voor Satellietschotel | 40-60 mm | Zilver | 1 stuks - SDMC100ME SDMC100ME
Productomschrijving
Productinformatie
    Productspecificaties
    Artikelnummer(s)
    EAN
    Brand
    Nedis
    Kenmerken
    Kleur van het product
    Zilver
    Materiaal
    Staal
    Ophangsysteem voor aan de muur
    Ja
    Gewicht en omvang
    Breedte
    180 mm
    Diepte
    100 mm
    Hoogte
    40 mm