Meer MOMO Rugs
Meer MOMO Rugs in Vloerkleden

MOMO Rugs - Vloerkleed Landscape River Beige 1018 - 60x90 cm

0
Het laagpolig vloerkleed MOMO Rugs Landscape River Beige 1018 is een tapijt met een vintage gevoel. De beige tint gecombineerd met bruine en taupe strepen, zorgt voor een prettige symmetrie. Dit is een wollen handgeknoopt vloerkleed, in oriëntaalse stijl. Kenmerkend voor handgeknoopte vloerkleden, is hun stevigheid. Het natuurlijke kleurgebruik ver...

Alle aanbiedingen van dit product

Verkoper
Bezorging
Prijs

Klanten-reviews van MOMO Rugs - Vloerkleed Landscape River Beige 1018 - 60x90 cm

Er zijn nog geen beoordelingen voor dit productBen jij de eerste die een review plaatst?

Meer over MOMO Rugs - Vloerkleed Landscape River Beige 1018 - 60x90 cm

Productomschrijving

Het laagpolig vloerkleed MOMO Rugs Landscape River Beige 1018 is een tapijt met een vintage gevoel. De beige tint gecombineerd met bruine en taupe strepen, zorgt voor een prettige symmetrie. Dit is een wollen handgeknoopt vloerkleed, in oriëntaalse stijl. Kenmerkend voor handgeknoopte vloerkleden, is hun stevigheid. Het natuurlijke kleurgebruik verleden gemakkelijk bij meerdere verschillende interieurstijlen. Handgeknoopte vloerkleden staan erom bekend dat ze twintig tot dertig jaar meekunnen. Een duurzame keuze dus! De River Beige 1018 maakt onderdeel uit van de nieuwe collectie van MOMO Rugs: de Landscape-collectie. Alle vloerkleden uit de collectie hebben een neutrale maar toch unieke look. MOMO Rugs vindt kwaliteit van het design en tapijt zeer belangrijk. Daarom spelen de ontwerpers en de ambachtslieden een belangrijke rol in het creatieve proces. Dit vloerkleed is verkrijgbaar in verschillende formaten. Voordelen: * Gemakkelijk in onderhoud * Uniek handgeknoopt kleed * Vijf jaar garantie * Duurzame keuze

Productinformatie

    Productspecificaties

    Artikelnummer(s)
    EAN
    8719758449185, 8719758078477, 8719758078484, 8719758078491, 8719758078507
    Brand
    MOMO Rugs

    Verken gerelateerde categorieën

    Webshop.nl maakt gebruik van cookies. Ga je verder op onze website, ga dan akkoord met het plaatsen van cookies en de verwerking van deze data door ons en vermelde partners.