Meer MOMO Rugs
Meer MOMO Rugs in Vloerkleden

MOMO Rugs - Vloerkleed Charcoal 608/001/104 - 250x350 cm

0
Ervaar luxe en comfort in je interieur met ons handgeweven vloerkleed, vervaardigd uit een ingewikkelde mix van 70% wol en 30% viscose. Dit vloerkleed traditionele ingewikkelde technieken met moderne materialen, waardoor het een stijlvolle en duurzame aanvulling is voor elke woonruimte. Kenmerken: * Materiaal: 70% wol, 30% viscose * Productie: Ha...

Alle aanbiedingen van dit product

Verkoper
Bezorging
Prijs

Anderen bekeken ook

Zuiver Frills vloerkleed 170x240 cm Grey/Blue
Zuiver Frills vloerkleed 170x240 cm Grey/Blue
Haal warmte en stijl in huis met het Zuiver Frills vloerkleed. Dit handgeweven karpet valt direct op door de dikke wollen draden en de speelse franjes, die uniek aan de lange zijden zijn geplaatst in plaats van de korte kanten. De combinatie van 70% wol en 30% viscose geeft het kleed een luxe uitstraling en voelt heerlijk zacht aan. Dankzij de subtiele mix van grijze en blauwe tinten breng je eenvoudig kleur in je interieur zonder dat het overheerst.Handgeweven van een rijke mix van wol en viscose voor extra comfort.Uniek design met speelse franjes aan de lange zijden van het kleed.Voorzien van een katoenen onderzijde en geschikt voor vloerverwarming.
469,-
Max & Luuk | Iris Tuinstoel | Charcoal
Max & Luuk | Iris Tuinstoel | Charcoal
Max & Luuk | Iris tuinstoel | CharcoalDe Max & Luuk Iris tuinstoel in Charcoal van Fonteyn brengt verfijnde elegantie naar jouw buitenruimte door de perfecte combinatie van handgeweven rotan en een strak zwart metalen sledeframe. Deze bijzondere tuinstoel straalt moderne warmte uit met zijn charcoal kleurenschema dat moeiteloos aansluit bij elke tuinstijl. Het vakkundige vlechtwerk van het rotan creëert een natuurlijke textuur die je tuin een luxueuze uitstraling geeft.nnTijdloze elegantie die jouw terras opwaardeertVerfijnde charme kenmerkt deze tuinstoel door het harmonieuze samenspel tussen de organische structuur van gevlochten rotan en de krachtige lijnen van het zwarte metalen onderstel. De fijne vlecht van het rotan vormt aantrekkelijke patronen die het licht subtiel weerkaatsen, terwijl het sledeframe zorgt voor een moderne industriële touch. Deze combinatie transformeert jouw buitenruimte tot een stijlvolle oase waar comfort en design elkaar ontmoeten.nnErgonomisch comfort voo…
400,-
Vloerkleed Aria Charcoal 160x230
Vloerkleed Aria Charcoal 160x230
Op zoek naar een heerlijk zacht vloerkleed in een donkere grijstint? Dan is vloerkleed Aria misschien wel jouw nieuwe exemplaar! Dit karpet in de afmeting 160x230 cm is een echte favoriet uit onze collectie en wij snappen wel waarom: de stijlvolle, donkere tint en het feit dat dit vloerkleed hoogpolig is, maken dit vloerkleed zeer populair. Aria is een echte blikvanger voor jouw interieur en sluit goed aan bij eigenlijk iedere woonstijl. Een echte favoriet dus!
199,-
Vloerkleed San Stefano
Vloerkleed San Stefano
Ontdek De San Stefano Handgeweven VloerkleedLaat je betoveren door de tijdloze charme van het De San Stefano handgeweven vloerkleed, ambachtelijk vervaardigd in India. Dit meesterwerk is gemaakt van zuivere 100% wol, wat niet alleen zorgt voor een luxueuze uitstraling maar ook voor duurzaamheid en comfort.Elk vloerkleed is uniek door het vakmanschap van lokale ambachtslieden, die generaties lang de kunst van het weven beheersen. De zorgvuldige selectie van hoogwaardige wol zorgt ervoor dat het kleed zacht aanvoelt en een warme, uitnodigende sfeer brengt in elke kamer.
695,-
Vloerkleed San Stefano 200x300
Vloerkleed San Stefano 200x300
Ontdek De San Stefano Handgeweven VloerkleedLaat je betoveren door de tijdloze charme van het De San Stefano handgeweven vloerkleed, ambachtelijk vervaardigd in India. Dit meesterwerk is gemaakt van zuivere 100% wol, wat niet alleen zorgt voor een luxueuze uitstraling maar ook voor duurzaamheid en comfort.Elk vloerkleed is uniek door het vakmanschap van lokale ambachtslieden, die generaties lang de kunst van het weven beheersen. De zorgvuldige selectie van hoogwaardige wol zorgt ervoor dat het kleed zacht aanvoelt en een warme, uitnodigende sfeer brengt in elke kamer.
1.059,-
Zuiver Vloerkleed 'Frills' 170 x 240cm, kleur Beige/Geel
Zuiver Vloerkleed 'Frills' 170 x 240cm, kleur Beige/Geel
Zuiver Vloerkleed Frills 170 x 240cmVloerkleed Frills is gemaakt om textuur, warmte en handgemaakte schoonheid toe te voegen aan je interieur. Dit tapijt houdt niet alleen je voeten warm, maar versterkt ook je kleurenschema. Frills is gemaakt met 100 procent wollen draden en een katoenen achterkant. Eerlijke materialen dus!Met zijn subtiele kleuraccenten brengt dit handgeweven tapijt diepte in je interieur.Combineer je Frills vloerkleed met onze Frills kussens, ze combineren geweldig met elkaar!Om onze creativiteit te showen hebben de lange kanten franjes.Leverbaar in 2 verschillende kleuren:Grijs/BlauwBeige/GeelEigenschappen:Merk: ZuiverMateriaal: Gemengde stof (60% wol, 40% viscose) met katoenen achterkantMontage: Volledig afgemonteerd geleverdOverige info: Handgeweven - Geschikt voor vloerverwarmingLengte: 240 cmBreedte: 170 cm
489,-
-30%
Zuiver Vloerkleed 'Frills' 170 x 240cm, kleur Grijs/Blauw
Zuiver Vloerkleed 'Frills' 170 x 240cm, kleur Grijs/Blauw
Zuiver Vloerkleed Frills 170 x 240cmVloerkleed Frills is gemaakt om textuur, warmte en handgemaakte schoonheid toe te voegen aan je interieur. Dit tapijt houdt niet alleen je voeten warm, maar versterkt ook je kleurenschema. Frills is gemaakt met 100 procent wollen draden en een katoenen achterkant. Eerlijke materialen dus!Met zijn subtiele kleuraccenten brengt dit handgeweven tapijt diepte in je interieur.Combineer je Frills vloerkleed met onze Frills kussens, ze combineren geweldig met elkaar!Om onze creativiteit te showen hebben de lange kanten franjes.Leverbaar in 2 verschillende kleuren:Grijs/BlauwBeige/GeelEigenschappen:Merk: ZuiverMateriaal: Gemengde stof (60% wol, 40% viscose) met katoenen achterkantMontage: Volledig afgemonteerd geleverdOverige info: Handgeweven - Geschikt voor vloerverwarmingLengte: 240 cmBreedte: 170 cm

469,-

328,30
Handgeweven Jute Vloerkleed Juno - Crème 150x80cm - Jute - Dekbed-Discounter.nl
Handgeweven Jute Vloerkleed Juno - Crème 150x80cm - Jute - Dekbed-Discounter.nl
Geef je interieur een natuurlijke en rustgevende uitstraling met het Handgeweven Jute Vloerkleed Juno - Crème. Dit prachtige kleed is volledig met de hand geweven van 100% natuurlijke jute en uitgevoerd in een zachte crèmekleur. Het resultaat? Een tijdloos en stijlvol vloerkleed dat warmte, karakter en duurzaamheid uitstraalt in elke ruimte. Belangrijkste kenmerken * Gemaakt van 100% natuurlijke, biologisch afbreekbare jute * Ambachtelijk handgeweven: elk kleed is uniek * Tijdloze crèmekleur, makkelijk te combineren met elk interieur * Robuust, vuilafstotend en onderhoudsvriendelijk * Geschikt voor vloerverwarming * Poolhoogte: 9 mm Materiaal en onderhoud Dit vloerkleed is vervaardigd uit pure jutevezels, een van de meest duurzame en milieuvriendelijke materialen. Jute is volledig biologisch afbreekbaar, sterk en heeft een minimale ecologische voetafdruk. De grove vezels en subtiele kleurvariaties geven het kleed een rustieke, natuurlijke uitstraling. Voor het onderhoud is regelmatig s…
39,99

Klanten-reviews van MOMO Rugs - Vloerkleed Charcoal 608/001/104 - 250x350 cm

Er zijn nog geen beoordelingen voor dit productBen jij de eerste die een review plaatst?

Meer over MOMO Rugs - Vloerkleed Charcoal 608/001/104 - 250x350 cm

Productomschrijving

Ervaar luxe en comfort in je interieur met ons handgeweven vloerkleed, vervaardigd uit een ingewikkelde mix van 70% wol en 30% viscose. Dit vloerkleed traditionele ingewikkelde technieken met moderne materialen, waardoor het een stijlvolle en duurzame aanvulling is voor elke woonruimte. Kenmerken: * Materiaal: 70% wol, 30% viscose * Productie: Handgeweven * Gewicht: 4 kg/m² Het handgeweven biedt een unieke textuur en een gevoel van vakmanschap dat elk detail zichtbaar is. De combinatie van wol en viscose geeft het kleed een zachte, luxueuze uitstraling en zorgt voor een subtiele eikel. Met een gewicht van 4 kg per vierkante meter is dit kleed stevig en robuust, waardoor het geschikt is voor intensief gebruik. Wol zorgt voor natuurlijke warmte en duurzaamheid, terwijl viscose zorgt voor een zijdeachtige zachtheid en een elegante eikel. Deze materialen samen maken het kleed niet alleen prachtig om te kijken, maar ook heerlijk om op te lopen. Of je nu een warme en uitnodigende sfeer wilt creëren in je woonkamer, slaapkamer of kantoor, dit handgeweven vloerkleed met een wol-viscosemix is de perfecte keuze voor die stijl, comfort en kwaliteit vloeiend.

Productinformatie

    Productspecificaties

    Artikelnummer(s)
    EAN
    8719758483509
    Brand
    MOMO Rugs

    Verken gerelateerde categorieën

    Webshop.nl maakt gebruik van cookies. Ga je verder op onze website, ga dan akkoord met het plaatsen van cookies en de verwerking van deze data door ons en vermelde partners.