Meer MOMO Rugs Natural Weaves
Meer MOMO Rugs Natural Weaves in Vloerkleden

MOMO Rugs Natural Weaves - Vloerkleed MOMO Rugs Salerno White - 170x240 cm

0
Het Salerno vloerkleed van MOMO Rugs is een stijlvolle toevoeging aan elk interieur. De zachte, veelkleurige tinten zorgen voor een moderne maar tijdloze uitstraling. Het ontwerp wordt gekenmerkt door subtiele strepen die een intrigerend, doolhofachtig patroon vormen, wat zorgt voor een speelse dynamiek zonder overweldigend te zijn. Dit elegante vl...

Alle aanbiedingen van dit product

Verkoper
Bezorging
Prijs

Anderen bekeken ook

-25%
WOOOD Vloerkleed 'Liberal' 170 x 240 cm, kleur Natural Melange
WOOOD Vloerkleed 'Liberal' 170 x 240 cm, kleur Natural Melange
WOOOD Vloerkleed Liberal 170 x 240 cm, kleur Natural MelangeSfeervol vloerkleedVervaardigd uit 80% jute en 20% katoenBijzondere kleurmelangeH 1 cm x B 170 cm x D 240 cmVloerkleed Liberal geeft jouw zithoek direct veel warmte en sfeer. Het vloerkleed komt uit de collectie van het Nederlandse interieurmerk WOOOD en wordt gekenmerkt door het de natuurlijke kleurmelange in de combinatiestof van natuurlijke vezels: jute en katoen. Jute geeft het kleed een zorgeloze uitstraling en het katoen zorgt voor een comfortabele grip, wat ons betreft de beste combinatie!MateriaalJute is een plantaardig materiaal. De grassoort groeit in een tropische omgeving, de jute vezels worden uit het merg van de stengels gehaald en vervolgens gewassen, gedroogd, geolied en tot garen gesponnen. De jute items uit onze collecties worden grof geweven om een robuuste uitstraling te realiseren. Jute is vrij stug maar kan hierdoor juist goed gekleurd worden, pigment hecht zich grondig aan de grove vezels.AfmetingenHoogt…

299,-

224,-
Yellowtipi vloerkleed White Bear-160 x 230 cm
Yellowtipi vloerkleed White Bear-160 x 230 cm
Yellowtipi vloerkleed White BearVloerkleed voor in de kinderkamer in de kleur blauw met witte wolken. Het onderscheidt zich door zijn originele ontwerp en hoogwaardige afwerking. Heerlijk voor je kindje om op te spelen.Gemakkelijk schoon te maken met een natte doek. Als het tapijt erg vies is geworden adviseren we hem te laten stomen.Het Yellowtipi vloerkleed is zacht en warm - het wordt een onvervangbare plek om de eerste stappen te zetten of samen te spelen.De tapijten van Yellowtipi zijn voorzien van het Oeko-tex certificaat, wat de veiligheid van het product voor kinderen en het milieu bevestigt. Dankzij polypropyleengaren hebben de tapijten anti-allergische en antistatische eigenschappen.Kenmerken Yellowtipi vloerkleed White Bear:in twee maten: 120 x 170 cm en 160 x 230 cmmateriaal: 100% polypropyleen (onderzijde van jute)reiniging: vlekken verwijderen met een natte spons, regelmatig stofzuigen, professionele stomerij wordt aanbevolenlevertijd circa 5-7 werkdagenUitleg materiaal:S…
99,95

Klanten-reviews van MOMO Rugs Natural Weaves - Vloerkleed MOMO Rugs Salerno White - 170x240 cm

Er zijn nog geen beoordelingen voor dit productBen jij de eerste die een review plaatst?

Meer over MOMO Rugs Natural Weaves - Vloerkleed MOMO Rugs Salerno White - 170x240 cm

Productomschrijving

Het Salerno vloerkleed van MOMO Rugs is een stijlvolle toevoeging aan elk interieur. De zachte, veelkleurige tinten zorgen voor een moderne maar tijdloze uitstraling. Het ontwerp wordt gekenmerkt door subtiele strepen die een intrigerend, doolhofachtig patroon vormen, wat zorgt voor een speelse dynamiek zonder overweldigend te zijn. Dit elegante vloerkleed is perfect voor wie op zoek is naar een verfijnde maar toch onderscheidende esthetiek en past gemakkelijk bij verschillende interieurstijlen. Het hoogwaardige materiaal en het unieke ontwerp maken het een ideale keuze voor woonkamers, slaapkamers of thuiskantoren.

Productinformatie

    Productspecificaties

    Artikelnummer(s)
    EAN
    8719758487804
    Brand
    MOMO Rugs Natural Weaves

    Verken gerelateerde categorieën

    Webshop.nl maakt gebruik van cookies. Ga je verder op onze website, ga dan akkoord met het plaatsen van cookies en de verwerking van deze data door ons en vermelde partners.