Meer MOMO Rugs Natural Weaves
Meer MOMO Rugs Natural Weaves in Vloerkleden

MOMO Rugs Natural Weaves - Carlotta 16 - 300x400 cm Vloerkleed

0
Het structuurkleed MOMO Rugs Carlotta 16 heeft een warme gloed. De lichte basis bestaat uit tinten grijs, terra, bruin en taupe. Het gemêleerde patroon geeft het kleed een karakteristieke uitstraling. MOMO Rugs Carlotta 16 is handgeweven van 100% wol, wat resulteert in een zacht en onderhoudsvriendelijk kleed. Handgeweven kleden zijn echt uniek. De...

Alle aanbiedingen van dit product

Verkoper
Bezorging
Prijs

Anderen bekeken ook

-9%
Hobbelpaard Carlotta
Hobbelpaard Carlotta
Mooi houten hobbelpaard in de kleur wit met zwarte stippen. Op dit leuke hobbelpaard kan je lekker hobbelen en je kunt er natuurlijk ook lekker mee knuffelen want hij is lekker zacht, de zadel hoogte van dit hobbelpaard is 46 cm Het hobbelpaard is gemaakt van hoogwaardig pluche op een degelijk houten frame. Specificaties Houten Hobbelpaard Carlotta: Afmetingen hobbelpaard: 78 x 30 x 67 cm (lxbxh) Materiaal: hout, pluche Functies: schommelen (zonder geluid) Zadel hoogte: 46 cm

79,95

72,95
Seeburg V200 Jukebox Pin-Up Carlotta Champagne Zwaar Metalen Bord 44,5 x 29 cm
Seeburg V200 Jukebox Pin-Up Carlotta Champagne Zwaar Metalen Bord 44,5 x 29 cm
Bennies Fifties & Collector Concierge International presenteren met trots de "Collectors Edition" "Jukebox & Pinup Series" Met alle klassieke jukeboxen van weleer gecomplimenteerd met de beste Pinup-modellen in traditionele stijl Afgebeeld is een Seeburg V200 uit 1955 met een sexy pin-up model. 44,5 x 29 cm / 18 "x 12" Kunstwerk van 's werelds meest traditionele pinup-artiest: Al Abbazia. Auteursrecht: Bennies Fifties - Collectors Concierge International Model: Carlotta Champagne Kunstwerk: Al Abbazia Deze afbeelding is ook beschikbaar als een authentieke 40- 50'er jaren-stijl Pinup-kalender om uw bedrijf te promoten! Compleet met afscheurbare maanden. Met de hand geproduceerd en geleverd vanuit de VS. Geroemd Playboy model Carlotta Champagne heeft haar leven gewijd om het perfecte plaatje te krijgen elke keer als ze model staat. Ze is fulltime model sinds ze afstudeerde aan de University Of South Florida sinds 2006. Ze houdt ervan om artiesten te inspireren en het plaatje te krijgen w…
24,99
Hobbelpaard Carlotta met geluid
Hobbelpaard Carlotta met geluid
Mooi houten hobbelpaard in de kleur wit met zwarte stippen. Ga lekker rond hobbelen op dit mooie hobbelpaard, als je op de knop druk dan maakt hij echte paarden geluiden. Op dit leuke hobbelpaard kan je lekker hobbelen en je kunt er natuurlijk ook lekker mee knuffelen want hij is lekker zacht, de zadel hoogte van dit hobbelpaard is 46 cm Het hobbelpaard is gemaakt van hoogwaardig pluche op een degelijk houten frame. Specificaties Houten Hobbelpaard Carlotta 40506: Afmetingen hobbelpaard: 78 x 30 x 67 cm (lxbxh) Materiaal: hout, pluche Functies: schommelen (met geluid) Zadel hoogte: 46 cm
89,95

Klanten-reviews van MOMO Rugs Natural Weaves - Carlotta 16 - 300x400 cm Vloerkleed

Er zijn nog geen beoordelingen voor dit productBen jij de eerste die een review plaatst?

Meer over MOMO Rugs Natural Weaves - Carlotta 16 - 300x400 cm Vloerkleed

Productomschrijving

Het structuurkleed MOMO Rugs Carlotta 16 heeft een warme gloed. De lichte basis bestaat uit tinten grijs, terra, bruin en taupe. Het gemêleerde patroon geeft het kleed een karakteristieke uitstraling. MOMO Rugs Carlotta 16 is handgeweven van 100% wol, wat resulteert in een zacht en onderhoudsvriendelijk kleed. Handgeweven kleden zijn echt uniek. De MOMO Rugs Carlotta 16 is omkeerbaar, wat de levensduur van het kleed verlengt. De MOMO Rugs Carlotta kleden zijn verkrijgbaar in zeven standaardmaten, variërend van 60x90 cm tot 250x350 cm. Het is ook mogelijk om het ontwerp op maat te laten maken in een maat die perfect bij uw ruimte past. Samen met vijf andere vloerkleden maakt de Carlotta 16 deel uit van de MOMO Rugs Carlotta-collectie. Dankzij hun veelzijdige design passen de vloerkleden uit deze collectie in vrijwel elk interieur. Waar plaats je de getextureerde MOMO Rugs Carlotta 16 in je huis? Voordelen: * Zacht vloerkleed * Gemaakt van duurzaam materiaal * Veelzijdig ontwerp * 5 jaar garantie

Productinformatie

    Productspecificaties

    Artikelnummer(s)
    EAN
    8719758053450, 8719758053474, 8719758053481, 8719758053443, 8719758053467, 8719758057762, 8719758053498, 8719758306778
    Brand
    MOMO Rugs Natural Weaves

    Verken gerelateerde categorieën

    Webshop.nl maakt gebruik van cookies. Ga je verder op onze website, ga dan akkoord met het plaatsen van cookies en de verwerking van deze data door ons en vermelde partners.