Meer MOMO Rugs
Meer MOMO Rugs in Vloerkleden

MOMO Rugs - Bellevue Grey - 170x240 cm Vloerkleed

0
Het laagpolig vloerkleed MOMO Rugs Bellevue Grey combineert duurzaamheid met stijl. De lichtgrijze basis wordt gecomplementeerd door het witte geometrische patroon. MOMO Rugs Bellevue Grey is handgeweven van garen op basis van gerecyclede plastic flessen. De garen zijn zo verwerkt dat het vloerkleed de look en feel van een wollen of katoenen kleed ...

Alle aanbiedingen van dit product

Verkoper
Bezorging
Prijs

Anderen bekeken ook

-44%
Bellevue Dining Fauteuil Soft Green Mystic Grey Garden Impressions - Garden impressions
Bellevue Dining Fauteuil Soft Green Mystic Grey Garden Impressions - Garden impressions
Ontdek de stijlvolle en comfortabele Bellevue Dining Fauteuil van Garden Impressions in de chique kleur Soft Green met een Mystic Grey accent. Deze tuinstoel is de perfecte aanvulling op je tuin of terras en biedt een heerlijke plek om te ontspannen tijdens lange zomeravonden. Dankzij het hoogwaardige materiaalgebruik en de doordachte constructie geniet je jarenlang van dit prachtige meubelstuk. De Bellevue Dining Fauteuil combineert een lichtgewicht, roestvrij aluminium frame met een zitting en rugleuning van duurzaam kunststof. Dit zorgt niet alleen voor een moderne uitstraling, maar maakt de stoel ook weerbestendig en onderhoudsvriendelijk. Het bijgeleverde comfortabele textielen zitkussen in Mystic Grey maakt het plaatje compleet en nodigt uit tot vele gezellige momenten buiten. Met zijn royale afmetingen en comfortabele zitdiepte van 46 cm is deze fauteuil ideaal voor aan de eettafel in de tuin.Warentuin heeft alles voor huis, tuin, dier & kerst! Bellevue Dining Fauteuil Soft Gree…

249,-

139,-
Zuiver Frills vloerkleed 170x240 cm Grey/Blue
Zuiver Frills vloerkleed 170x240 cm Grey/Blue
Haal warmte en stijl in huis met het Zuiver Frills vloerkleed. Dit handgeweven karpet valt direct op door de dikke wollen draden en de speelse franjes, die uniek aan de lange zijden zijn geplaatst in plaats van de korte kanten. De combinatie van 70% wol en 30% viscose geeft het kleed een luxe uitstraling en voelt heerlijk zacht aan. Dankzij de subtiele mix van grijze en blauwe tinten breng je eenvoudig kleur in je interieur zonder dat het overheerst.Handgeweven van een rijke mix van wol en viscose voor extra comfort.Uniek design met speelse franjes aan de lange zijden van het kleed.Voorzien van een katoenen onderzijde en geschikt voor vloerverwarming.
469,-

Klanten-reviews van MOMO Rugs - Bellevue Grey - 170x240 cm Vloerkleed

Er zijn nog geen beoordelingen voor dit productBen jij de eerste die een review plaatst?

Meer over MOMO Rugs - Bellevue Grey - 170x240 cm Vloerkleed

Productomschrijving

Het laagpolig vloerkleed MOMO Rugs Bellevue Grey combineert duurzaamheid met stijl. De lichtgrijze basis wordt gecomplementeerd door het witte geometrische patroon. MOMO Rugs Bellevue Grey is handgeweven van garen op basis van gerecyclede plastic flessen. De garen zijn zo verwerkt dat het vloerkleed de look en feel van een wollen of katoenen kleed heeft. De MOMO Rugs Bellevue Grey is gemakkelijk schoon te houden doordat het materiaal geen vloeistoffen absorbeert. Hierdoor kan het kleed ook als buitenkleed worden gebruikt.  MOMO Rugs Bellevue Grey is verkrijgbaar in drie formaten: 140x200 centimeter. 170x240 centimeter en 200x300 centimeter. MOMO Rugs is ontstaan vanuit passie voor vloerkleden. De hart en ziel van MOMO is in ieder vloerkleed terug te zien. De ontwerpers en de ambachtslieden spelen een sleutelrol in het creatieve proces. Dat levert de prachtige Bellevue collectie op.  Voordelen: * Duurzaam kleed * Gemaakt van sterk materiaal * Veelzijdig ontwerp * 5 jaar garantie

Productinformatie

    Productspecificaties

    Artikelnummer(s)
    EAN
    8719758069888, 8719758070914, 8719758069871
    Brand
    MOMO Rugs

    Verken gerelateerde categorieën

    Webshop.nl maakt gebruik van cookies. Ga je verder op onze website, ga dan akkoord met het plaatsen van cookies en de verwerking van deze data door ons en vermelde partners.