Mars Gaming MPB650SI power supply unit 650 W 24-pin ATX ATX Zwart
Mars Gaming MPB650SI power supply unit 650 W 24-pin ATX ATX ZwartEAN: 8435693108306...
Prijs
echtveelvoorweinig.nl logo
echtveelvoorweinig.nl
2-3 werkdagen
6,98
Anderen bekeken ook
MSI MAG A650BNL power supply unit 650 W 24-pin ATX ATX Zwart
De MSI MAG A650BNL is een krachtige 650 Watt power supply unit (PSU) voor PC-builds. Met een 120mm fan en 80 Plus Bronze-certificering biedt deze PSU een betrouwbare stroomvoorziening. Met 2 x 6+2 pins PCI-E power en 5 x SATA power connectors is deze unit geschikt voor een breed scala aan PC-componenten. De zwarte kleur past goed in diverse PC-behuizingen. Voor gebruikers op zoek naar een robuuste en efficiënte PSU is de MSI MAG A650BNL een interessante optie.- EAN: 4711377126625 - Vendorcode: 306-7ZPAX11-809
Klanten-reviews van Mars Gaming MPB650SI power supply unit 650 W 24-pin ATX ATX Zwart
Er zijn nog geen beoordelingen voor dit productBen jij de eerste die een review plaatst?
Meer over Mars Gaming MPB650SI power supply unit 650 W 24-pin ATX ATX Zwart
Productomschrijving
Productinformatie
    Productspecificaties
    Artikelnummer(s)
    EAN
    Brand
    TAC
    Energie
    Totaal vermogen
    650 W
    AC-ingangsspanning
    220 - 240 V
    AC-ingangsfrequentie
    47 - 63 Hz
    Stroom
    5 A
    Power Factor Correctie (PFC) type
    Actief
    Gecombineerd vermogen (+3.3V)
    100 W
    Gecombineerd vermogen (+12V)
    648 W
    Gecombineerd vermogen (+5V)
    100 W
    Gecombineerd vermogen (-12V)
    3,6 W
    Gecombineerd vermogen(+5Vsb)
    12,5 W
    Max huidige output (+3.3V)
    18 A
    Max huidige output(+12V)
    54 A
    Max huidige output (+5V)
    18 A
    Max huidige output (-12V)
    0,3 A
    Max huidige output (+5Vsb)
    2,5 A
    Efficientie
    90 procent
    Stroomspanning bescherming
    Overstroom, Te hoog vermogen, Overspanning, Kortsluiting, Onder spanning
    Poorten & interfaces
    Motherboard power connector
    24-pin ATX
    Aantal SATA power connectors
    5
    Peripheral (Molex) power connectors (4-pin)
    PCI Express power connectors (6+2 pin)
    CPU power connector (4+4 pin)
    Ja
    Bekabelingstype
    Niet-modulair
    Prestatie
    80 PLUS certificatie
    80 PLUS Bronze
    Bedoeld voor
    PC
    Vormfactor van de voeding (PSU)
    ATX
    Geluidsniveau
    12 dB
    Design
    Kleur van het product
    Zwart
    Type koeling
    Actief
    Ventilator diameter
    12 cm
    Aantal ventilatoren
    1 ventilator(en)
    Ventilator locatie
    Boven
    Certificaten
    Certificering
    CE, RoHS, TUV
    Gewicht en omvang
    Breedte
    150 mm
    Diepte
    145 mm
    Hoogte
    85 mm
    Gewicht
    1,5 kg
    Verpakking
    Breedte verpakking
    205 mm
    Diepte verpakking
    240 mm
    Hoogte verpakking
    125 mm