webshop.nl
Categorieën
  Sluiten

Meer Lindy
Meer Lindy in Netwerk

Lindy 25119 netwerk media converter 850 nm Multimode Zwart

73,95

Webshops met dit product

Webshop
Bezorging
Prijs

Anderen bekeken ook

LevelOne GVT-2001 netwerk media converter 1000 Mbit/s 850 nm Multimode Zwart
LevelOne GVT-2001 netwerk media converter 1000 Mbit/s 850 nm Multimode Zwart
Zet gegevens over van 10/100/1000Base-T koperen naar vezelinterfaces1000Base-SX -vezel voor meerdere modi voor de link tot 550m9K jumbo frames om data-overdrachtsnelheden te verhogenIngebouwde LFP (Link Fault Pass-through)-technologieIEEE 802.3x datatransport-besturing beschermt tegen lost packets voor betrouwbare dataoverdrachtDIP-schakelaar voor aangepaste configuratieOndersteunt transmissie met weinig verschuiving in de tijdOndersteunt de transmissie van extralange pakketten van tot 1,6KBBedrijfstemperatuurbereik van -10°C ~ 55°C- EAN: 4015867185162 - Vendorcode: 0540677
71,95

Klanten-reviews van Lindy 25119 netwerk media converter 850 nm Multimode Zwart

Er zijn nog geen beoordelingen voor dit productBen jij de eerste die een review plaatst?

Meer over Lindy 25119 netwerk media converter 850 nm Multimode Zwart

Productspecificaties

Artikelnummer(s)
EAN
4002888251198
Brand
Lindy
SKU
25119
Netwerk
Netwerkstandaard
IEEE 802.3
Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden
10,100,1000 Mbit/s
Duplex systeem
Volledig, Half
Poorten & interfaces
Vezel-optische connector
SC
Connectiviteitstechnologie
Bedraad
Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten
1
Fibre channel-poorten
2
Prestatie
Maximaal bereik
550 m
Golflengte
850 nm
Draad modus structuur
Multimode
Vezelkabel diameters ondersteund
50/125,62.5/125 µm
Design
Intern
Nee
LED-indicatoren
Ja
Kleur van het product
Zwart
Certificering
CE, UKCA, FCC, RoHS, REACH & California Proposition 65
Energie
Spanning
5 V
Output current
1 A
Gewicht en omvang
Breedte
95 mm
Diepte
70 mm
Hoogte
25 mm
Gewicht
540 g
Eisen aan de omgeving
Bedrijfstemperatuur (T-T)
0 - 40 °C
Temperatuur bij opslag
-10 - 70 °C
Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V)
5 - 95 procent
Verpakking
Breedte verpakking
165 mm
Diepte verpakking
155 mm
Hoogte verpakking
45 mm
Gewicht verpakking
650 g
Webshop.nl maakt gebruik van cookies. Ga je verder op onze website, ga dan akkoord met het plaatsen van cookies en de verwerking van deze data door ons en vermelde partners.