Lenovo GX20P92529 Netvoedingsmodule 65 W 20 V
Prijs
Conrad NL logo
Conrad NL
1-2 werkdagen
7,99
Alternate.nl logo
Alternate.nl
1 werkdag
6,95
Anderen bekeken ook
Klanten-reviews van Lenovo GX20P92529 Netvoedingsmodule 65 W 20 V
Er zijn nog geen beoordelingen voor dit productBen jij de eerste die een review plaatst?
Meer over Lenovo GX20P92529 Netvoedingsmodule 65 W 20 V
Productomschrijving
Productinformatie
    Productspecificaties
    Artikelnummer(s)
    EAN
    Kenmerken
    Bedoeld voor
    Laptop
    Soort voeding
    Binnen
    Power huidig type
    AC-naar-DC
    Ingangsspanning
    100 -240 V
    Uitgangsvermogen
    65 W
    Merkcompatibiliteit
    Lenovo
    Design
    Kleur van het product
    Zwart
    Certificaten
    Certificering
    Verpakking
    Breedte verpakking
    213 mm
    Diepte verpakking
    115 mm
    Hoogte verpakking
    76 mm