Lenovo ThinkPad Pro Docking station 40A2
16,67
Lenovo USB 3.0 Docking Station geschikt voor de Lenovo ThinkPad E470
Hyper USB-C HyperDrive GEN2 Thunderbolt 3 docking station - Silver
Introducing the HyperDrive GEN2 14 Port Thunderbolt™ 3 Dock Meet the HyperDrive GEN2 14 Port Thunderbolt™ 3 Dock, an enterprise-level tech accessory that stands out with 14 diverse ports and remarkable speed. With a refresh rate, data transfer speed, and power delivery charging that's twice as fast as its predecessors, it offers a seamless and efficient tech experience. Its Thunderbolt 3 (TB3) downstream port allows for data transfers at 40Gbps and provides 15W of power for TB3 peripherals, while the TB3 upstream port delivers 85W power to your host computer.
ACT USB-C of USB-A Dual Monitor Docking Station
Docking Station | USB-C en USB-A | DisplayLink | 2x HDMI | 2x USB-A 3.2 Gen 1 | 4x USB-A 2.0 | Gigabit Ethernet | 3.5mm hoofdtelefoon en microfoon jackHet AC7049 Dual Monitor Docking Station maakt van je laptop een compleet werkstation. Alle randapparatuur, zoals twee HDMI-schermen, een muis, toetsenbord en netwerkkabel kunnen worden aangesloten op je laptop door maar één USB-C of USB-A kabel te gebruiken. Het docking station voegt een Gigabit LAN-poort, 6 extra USB-poorten, een microfoon- en hoofdtelefoonaansluiting toe aan je laptop. De geïntegreerde DisplayLink® technologie zorgt voor het uitbreiden van het bureaublad van Windows en Apple computers. Je bespaart plaats op je bureau dankzij de verticale plaatsing van het docking station. Naast de AC7049 worden ook een standaard, USB-C/USB-A 3.2 Gen1 aansluitkabel en een stroomadapter meegeleverd.Maak van je laptop een compleet werkstation door maar één USB-C/USB-A-kabel te gebruikenSluit 2 full HD schermen (max. resolutie 2048x1152) a…
ACT USB-C Triple 4K Docking Station
USB-C Docking station| DisplayLink | 3x 4K monitoren | HDMI | DisplayPort | 100W PD laden | 1x USB-C | 5x USB-A | LAN | AudioHet AC7048 Triple 4K Monitor Docking Station maakt een compleet werkstation van je Windows laptop of MacBook door het aansluiten van één USB-C-kabel. Met de DisplayLink®-technologie kunnen zowel Windows als Apple computers worden uitgebreid met maximaal drie 4K schermen. Het docking station is uitgerust met een Gigabit LAN-poort, 5 USB-poorten, 1 USB-C-poort en microfoon- en hoofdtelefoonaansluiting. Het dockingstation wordt geleverd met een 135W stroomadapter. Deze stroomadapter voorziet de AC7048 van stroom en laadt de aangesloten laptop met maximaal 100W op. Het ACT USB-C Triple 4K Docking Station voldoet aan alle voorwaarden van het DisplayLink Certified Logo Program.Verander een Windows laptop of MacBook in een compleet werkstation met één USB-C-kabelDit dockingstation biedt het complete pakket aan voor het veranderen van de laptop in een compleet werkstatio…