Leidapharm Paracetamol 500 mg Liquid Caps
Wat is Leidapharm Paracetamol 500 mg Liquid Caps 20CP?Leidapharm Paracetamol 500 mg Liquid Caps zijn zachte capsules met de werkzame stof paracetamol. Het kan worden gebruikt voor de symptomatische behandeling van lichte tot matige pijn en/of koorts. Geschikt voor
2,79

