webshop.nl
Categorieën

Meer Legrand

Legrand LCS patchkabel glasvezel, lengte 2m, type vezel multimode 50/125, categorie

Legrand LCS patchkabel glasvezel, lengte 2m, type vezel multimode 50/125, categorie met artikelnummer: 033061 van 50.67 EUR nu voor maar 37.92 EUR. Kenmerken: Lengte: 2 m Mantelkleur: Oranje Kabeltype: Duplex Type vezel: Multimode 50\/125 Connectortype uiteinde 1: LC-duplex Connectortype uiteinde 2: LC-duplex Aantal vezels: 2 APC-uit...

Meer over Legrand LCS patchkabel glasvezel, lengte 2m, type vezel multimode 50/125, categorie

Productomschrijving
Legrand LCS patchkabel glasvezel, lengte 2m, type vezel multimode 50/125, categorie met artikelnummer: 033061 van 50.67 EUR nu voor maar 37.92 EUR. Kenmerken: Lengte: 2 m
Mantelkleur: Oranje
Kabeltype: Duplex
Type vezel: Multimode 50\/125
Connectortype uiteinde 1: LC-duplex
Connectortype uiteinde 2: LC-duplex
Aantal vezels: 2
APC-uitvoering: Nee
Halogeenvrij volgens EN 50267-2-3: Ja
Categorie: OM2
Knikbeschermingstule: Gespoten
Productspecificaties
Artikelnummer(s)
EAN
3245060330613
Verpakking
Breedte verpakking
181 mm
Diepte verpakking
91 mm
Hoogte verpakking
179 mm
Gewicht verpakking
148 g
chart-placeholder