LC-Power LC600H-12 power supply unit
0
LC-LC600H-12 V2.31 De 120 mm-ventilator stelt de LC600H-12 V2.31 in staat om stil en stressvrij te werken, zowel binnen als buiten. Ondanks het lage volume biedt de voeding goede koelingprestaties voor uw systeem dankzij het honingraatventilatierooster aan de achterkant. De voeding is uitgerust met alle relevante connectoren van de kantoorsector. ...
Prijs
Megekko NL logo
Megekko NL
7
Anderen bekeken ook
LC-LC600H-12 V2.31 De 120 mm-ventilator stelt de LC600H-12 V2.31 in staat om stil en stressvrij te werken, zowel binnen als buiten. Ondanks het lage volume biedt de voeding goede koelingprestaties voor uw systeem dankzij het honingraatventilatierooster aan de achterkant. De voeding is uitgerust met alle relevante connectoren van de kantoorsector. Inclusief actieve PFC (arbeidsfactorcorrectie voor het efficiënte gebruik van energieverbruik) en PCI Express-connectoren voor krachtige grafische kaarten. Specificaties ATX standaard : ATX V2.31 Aansluitingen: 20 + 4-pins Moederbord: 1x 40 cm 4 + 4-pins moederbord 12V: 1x 40 cm PCI-Express: 1x PCI-Express 6-pins 40 cm; 1x PCI-Express 6 + 2-pins 50 cm SATA: 6 (2x 40 / 2x 50 / 1x 55 / 1x 65 cm) PATA: 3 (2x 60 / 1x 75 cm) FDD: 2x 70 cm Ventilator: 120 mm PFC: actief Afmetingen (H x B x D) 86 x 150 x 140 mm Gewicht: 1,467 kg Vermogen: max. 600 watt (piek) + 3,3 V: 24A + 5V: 24A + 12V: 120A + 12V: 220A Stand-byverbruik: 0,25 W Temperatuurafhan…