LC Power LC1000MW PC-netvoeding 1000 W ATX 80 Plus Gold
Prijs
Conrad NL logo
Conrad NL
11-19 werkdagen
gratis
149,99
Megekko NL logo
Megekko NL
2 dags
gratis
146,95
Anderen bekeken ook
-7%
LC-Power LC1000MW V3.1 power supply unit 1000W Wit
De LC-Power LC1000MW V3.1 is een krachtige en efficiënte 1000 watt PC-voeding met een 80 Plus Gold-certificaat. Deze modulaire voeding biedt zes 6+2-pins PCI-E-aansluitingen, één 12V-2x6-aansluiting en tien SATA-stroomaansluitingen. Met een 135 mm-ventilator en een witte behuizing is deze voeding een geschikte keuze voor high-end gaming-systemen. De voeding is afkomstig van het merk LC Power.- EAN: 4262443280418 - Vendorcode: LC1000MW V3.1