Inter-Tech SAMA-FTX-1200-A Armor PC-netvoeding 1200 W ATX 80 Plus Platinum
De 1200 W krachtige netvoeding van SAMA is 80PLUS Platinum Platinum gecertificeerd en uitgerust met de modernste techniek! De DC/DC-technologie zorgt daarbij voor de hoogste efficiëntie en stabiele......
Prijs
Conrad NL logo
Conrad NL
11-19 werkdagen
gratis
214,99
Anderen bekeken ook
Klanten-reviews van Inter-Tech SAMA-FTX-1200-A Armor PC-netvoeding 1200 W ATX 80 Plus Platinum
Er zijn nog geen beoordelingen voor dit productBen jij de eerste die een review plaatst?
Meer over Inter-Tech SAMA-FTX-1200-A Armor PC-netvoeding 1200 W ATX 80 Plus Platinum
Productomschrijving
Productinformatie
    Productspecificaties
    Artikelnummer(s)
    EAN
    Energie
    Totaal vermogen
    1200 W
    Piekvermogen
    1200 W
    AC-ingangsspanning
    110 - 240 V
    AC-ingangsfrequentie
    47 - 63 Hz
    Stroom
    6 - 15 A
    Power Factor Correctie (PFC) type
    Actief
    Gecombineerd vermogen (+3.3V)
    100 W
    Gecombineerd vermogen (+12V)
    1176 W
    Gecombineerd vermogen (+5V)
    100 W
    Gecombineerd vermogen (-12V)
    2,4 W
    Gecombineerd vermogen(+5Vsb)
    15 W
    Max huidige output (+3.3V)
    20 A
    Max huidige output(+12V)
    98 A
    Max huidige output (+5V)
    20 A
    Max huidige output (-12V)
    0,2 A
    Max huidige output (+5Vsb)
    3 A
    Efficientie
    89,31 procent
    Stroomspanning bescherming
    Overstroom, Overspanning, Overbelasting, Kortsluiting
    Poorten & interfaces
    Motherboard power connector
    20+4 pin ATX
    Lengte stroomkabel moederbord
    57 cm
    Aantal SATA power connectors
    9
    Lengte SATA-stroomkabel
    150,530 mm
    Peripheral (Molex) power connectors (4-pin)
    EPS-voedingsconnector (4+4 pin)
    Ja
    PCI Express power connectors (6+2 pin)
    Lengte PCI Express-stroomkabel
    53 cm
    Bekabelingstype
    Modulair
    Prestatie
    80 PLUS certificatie
    80 PLUS Platinum
    Bedoeld voor
    PC
    Vormfactor van de voeding (PSU)
    ATX
    ATX version
    2.4
    Geluidsniveau
    22 dB
    Design
    Kleur van het product
    Zwart
    Ventilator diameter
    12 cm
    Aantal ventilatoren
    1 ventilator(en)
    Inhoud van de verpakking
    Meegeleverde kabels
    AC
    Gewicht en omvang
    Breedte
    150 mm
    Diepte
    180 mm
    Hoogte
    86 mm
    Gewicht
    2,1 kg
    Verpakking
    Breedte verpakking
    335 mm
    Diepte verpakking
    200 mm
    Hoogte verpakking
    130 mm