Inter-Tech Netzteil SAMA XPH-1000A ATX3.0 AC100 1000W,240V,50/60Hz
De Inter-Tech SAMA XPH-1000A is een krachtige 1000W ATX3.0 pc-voeding met een 80 Plus Platinum certificering. Deze modulaire voeding biedt een 120mm fan, 3 x 6+2 pins PCI-E connectors, 1 x 12VHPWR aansluiting en 8 x SATA power connectoren. De zwarte behuizing maakt deze voeding een aantrekkelijke keuze voor een high-end pc-configuratie.- EAN: 42604...