Hitachi-LG Data Storage GP57ES40 externe dvd-brander
Prijs
Alternate.nl logo
Alternate.nl
Niet op voorraad, geen informatie beschikbaar
Anderen bekeken ook
Hitachi-LG Data Storage GP57EB40 externe dvd-brander
Hitachi-LG Data Storage GP70NS50 externe dvd-brander
Hitachi-LG Data Storage GP60NS60 externe dvd-brander
Hitachi-LG Data Storage GUD1N dvd-brander
Hitachi-LG Data Storage BH16NS55 blu-ray brander
De BH16NS55 van HLDS is een Blu-ray brander, welke eenvoudig via 7 Pin Serial ATA wordt aangesloten. Hiermee bewaar je alle belangrijke foto's, video's, documenten en data op Blu-ray, DVD of CD. Handig te bewaren als back-up of om te later te gebruiken. Door de hoge lees en schrijfsnelheid ben je zo klaar met het branden van je data. De Blu-ray brander ondersteunt M-DISC, hiermee kun je jouw waardevolle data levenslang bewaren, zodat ook volgende generaties er gebruik van kunnen maken.
ASUS SDRW-08D2S-U Lite externe dvd-brander
LG DVD Rewriter Extern GP57ES40.AUAE10B silver
Power over USB Deze brander heeft geen aparte stroomaansluiting nodig: de stroom wordt rechtstreeks via USB geleverd, dus u kunt op een kabel besparen Silent Play Deze technologie lost een van de meest voor de hand liggende schijfproblemen op: de soms hoge geluidsniveaus. Silent Play biedt steevast steile weergave voor ononderbroken muziek of filmplezier. # Jamless Play voorkomt schokken en schokken bij het afspelen van een schijf. Deze worden vaak veroorzaakt door krassen of vingerafdrukken en kunnen gemakkelijk worden overgeslagen dankzij de speciale afspeelfunctie. Hoogtepunten: Brandt alle belangrijke dvd- / cd-indelingen Geen externe voedingsadapter vereist Mac-compatibel Ondersteunt M-schijf 14 mm Ultra Slim Drive- EAN: 8806087132212 - Vendorcode: GP57ES40
ASUS ZenDrive U7M (SDRW-08U7M-U) externe dvd-brander
De ASUS ZenDrive U7M is een uiterst slanke externe DVD-brander verpakt in een minimalistisch ontwerp, met een uiterst slanke 13mm vormfactor en een Zen-geïnspireerd ontwerp met een concentrische cirkelvormige haarlijnafwerking die verfijnde esthetiek toevoegt aan elke computeropstelling. Verder heeft de ZenDrive U7M een USB 2.0 aansluiting, de perfecte metgezel voor dunne en lichte laptops. De ZenDrive ondersteunt M-DISC, hiermee kun je jouw waardevolle data levenslang bewaren, zodat ook volgende generaties er gebruik van kunnen maken.
Klanten-reviews van Hitachi-LG Data Storage GP57ES40 externe dvd-brander
Er zijn nog geen beoordelingen voor dit productBen jij de eerste die een review plaatst?
Meer over Hitachi-LG Data Storage GP57ES40 externe dvd-brander
    Brand
    Hitachi-LG Data Storage
    Kleur van het product
    Zilver
    Breedte
    141 mm
    Diepte
    136,5 mm
    Hoogte
    14 mm
    Breedte verpakking
    188 mm
    Diepte verpakking
    168 mm
    Hoogte verpakking
    40 mm