Hikoki AW18DBLW4Z | Accu hogedrukreiniger | zonder accu's & lader - AW18DBLW4Z
Bijzondere kenmerken * Ideaal voor gebruik waar leidingwater of elektriciteit niet toegankelijk is. * Draagbaar en toch krachtig met een maximale afvoerdruk van 20 bar. * De waterdruk is instelbaar voor verschillende toepassingen. * De koolborstelloze motoren bieden meer vermogen, betere prestaties, duurzaamheid en een langere batterijduur per l...
Prijs
Toolmax.nl logo
Toolmax.nl
2 dagen
gratis
435,47
Anderen bekeken ook
Bijzondere kenmerken * Ideaal voor gebruik waar leidingwater of elektriciteit niet toegankelijk is. * Draagbaar en toch krachtig met een maximale afvoerdruk van 20 bar. * De waterdruk is instelbaar voor verschillende toepassingen. * De koolborstelloze motoren bieden meer vermogen, betere prestaties, duurzaamheid en een langere batterijduur per lading om grotere werklasten aan te kunnen met minder uitvaltijd. * Uitstekende manoeuvreerbaarheid, compact en lichtgewicht ontwerp. * Bewaar water in de afneembare tank of sluit de hogedrukreiniger aan op een waterreservoir of hoofdwatervoorziening voor continu gebruik. Technische gegevens * Afvoerdruk: 2 - 20 bar * Waterafvoer: 0.5 - 1.2 L/min. * Watervoorzieningsmethode: Tank watervoorziening / kraan aansluiting * Toegepaste watertemperatuur:  Maximaal 40° * Tank inhoud: 8 L * Afmetingen L X B X H: 302 x 254 x 473 mm * Gewicht: 4.5 kg * Volt: 18V * Zonder accu's en lader Standaard meegeleverd * 1x
PARKSIDE Accu-hogedrukreiniger 20 V zonder accu en lader
Je werkt overal mobiel omdat je geen stroom of vaste waterkraan nodig hebt De zelfaanzuigfunctie laat je water uit alternatieve bronnen zoals een regenton gebruiken Het apparaat is perfect voor al je schoonmaakwerk of voor het sproeien van planten Met het multifunctionele mondstuk op de spuitlans kies je uit 6 verschillende standen Je gebruikt eenvoudig zeep of shampoo door het meegeleverde mondstuk met reservoir De middendruk van maximaal 25 bar zorgt voor een zachte maar effectieve reiniging Bij de hogedrukreiniger zit een aanzuigslang van 6 m die vuil tegenhoudt met een filterkorf De machine kan water aan met een maximale temperatuur van 30 °C De ergonomische greep met antislip en vergrendeling ligt fijn en veilig in je hand Apparaat compatibel met alle accu's van de serie Parkside X 20 V Team Levering exclusief accu en oplader Bestel de bijbehorende accu en lader Ontdek alle compatibele apparaten van onze 20 volt-serie Productkenmerken tabletd Accuspanning: 20 V Aanzuighoogte: max.