GSR B00612050 M5 - M12
0
Alle aanbiedingen van dit product
Sorry, dit product is momenteel niet beschikbaar
Anderen bekeken ook
Gedore Tapkruk Met Ratel | Gr.2 | M5-M12 - 3126358
Bosch Accessoires Inlay | GDR/GSB/GSR 12 V-LI - 1600A003R8
Hele inlay voor veilig en netjes opbergen van elektrisch gereedschap Bijzondere kenmerken * Hele inlay voor veilig en netjes opbergen van elektrisch gereedschap * Hele inlay zorgt voor veilig en netjes opbergen van de GDR/GSB/GSR 12V-LI Professional * Biedt ook plekjes voor één oplader en één accu * Compatibel met L-BOXX 72 voor een optimale benutting van de ruimte * Deze hele inlay zorgt voor veilig en netjes opbergen van de GDR/GSB/GSR 12V-LI Professional, één oplader en één accu. * Deze is compatibel met L-BOXX 72 van Bosch voor een optimale benutting van de ruimte. Technische Gegevens * Materiaal PS * Gewicht 0,2 kg * Buitenafmetingen (breedte x lengte x hoogte) 335 x 60 x 257 mm
HAZET Dopsleutelbitset - XZN 163-482/15 - 1/2 inch (12,5 mm) vierkant hol - Binnenveeltandprofiel XZN - 15-delig - M5 - M12
* HAZET Safety-Insert-systeem (SIS) * Oppervlak: TIN gecoat * Made in Germany * Aandrijving: 1/2 inch (12,5 mm) vierkant hol * Uitgang: Binnenveeltandprofiel XZN * Afmetingen / lengte: 342 mm x 172 mm * Indelingssysteem grootte: 1/3 (342 x 172 mm) / ook voor HAZET 165-LHAZET Safety-Insert-systeem (SIS) * Veiligheid en orde op je werkplek * Perfect ordeningssysteem voor het overzichtelijk bewaren van je gereedschappen * Tijdsbesparing door het gemakkelijk vinden van de gereedschappen * Greepuitsparingen voor het snel pakken van het gereedschap * Snelle en veilige controle van de compleetheid - de tweekleurige zachtschuiminleg toont duidelijk als er een gereedschap ontbreekt * Nauwkeurig gefreesde uitsparingen houden elk gereedschap stevig op zijn plek. Optimale zit en plaatsgebruik * Je gereedschap wordt optimaal beschermd tegen vuil en stoten * Hoogwaardig, duurzaam PE-schuim (polyethyleenschuim) zonder chemische dampen Bestand tegen olie en chemicaliën *
Bosch Accuschroefboormachine GSR 12V-15 FC Professional
De Accuschroefboormachine GSR 12V-15 FC Professional (incl. 2x accu, oplader en L-BOXX) van Bosch heeft de flexibiliteit van vijf oplossingen in één compact gereedschap. Hij is geschikt voor het indraaien en losdraaien van schroeven alsook voor het boren in hout, metaal en kunststof. Daarnaast kan hij worden gebruikt met een haaks opzetstuk (GFA 12-W), excentrisch opzetstuk (GFA 12-E), bithouderopzetstuk (GFA 12-X) of boorhouderopzetstuk (GFA 12-B). De GSR 12V-15 FC is flexibel inzetbaar en biedt door het Bosch FlexiClick-systeem de optimale oplossing in elke werksituatie. Daarnaast heeft hij een extreem compact ontwerp, wat handig is bij het gebruik op moeilijk bereikbare plaatsen. Dit doet echter niet onder aan zijn prestaties hij heeft een overtuigend vermogen dankzij een draaimoment van 30 Nm. Dit artikel wordt compleet geleverd met twee accu's, een snellader en opzetstukken, zodat je gelijk aan de slag kunt. Tevens wordt de GSR 12V-15 FC geleverd met een L-BOXX om de accuschroefbo…