Fractal Design FD-F-MR1-1202 PC-ventilator Wit
Prijs
Conrad NL logo
Conrad NL
11-19 werkdagen
7,99
Megekko NL logo
Megekko NL
1
Anderen bekeken ook
Klanten-reviews van Fractal Design FD-F-MR1-1202 PC-ventilator Wit
Er zijn nog geen beoordelingen voor dit productBen jij de eerste die een review plaatst?
Meer over Fractal Design FD-F-MR1-1202 PC-ventilator Wit
Productomschrijving
Productinformatie
    Productspecificaties
    Artikelnummer(s)
    EAN
    Prestatie
    Geschikte locatie
    Computer behuizing
    Soort
    Ventilator
    Ventilator diameter
    12 cm
    Rotatiesnelheid ( min)
    350 RPM
    Rotatiesnelheid ( max)
    2200 RPM
    Geluidsniveau (hoge snelheid
    28,03 dB
    Maximum luchtstroom
    62,44 cfm
    Luchtstroom
    106,2 m³/uur
    Maximum luchtdruk
    2,42 mmH2O
    Pulsbreedtemodulatie-ondersteuning
    Ja
    Type lager
    Vloeistof dynamisch lager (FDB)
    Aantal per verpakking
    1 stuk(s)
    Mean time between failures (MTBF)
    90000 uur
    Design
    Kleur van het product
    Wit
    Aantal ventilatorbladen
    7
    Verlichtings-led
    Ja
    Aantal leds
    16
    Kleur van de verlichting
    Multi
    Energie
    Startspanning
    7 V
    Stroomverbruik ventilatie
    2,4 W
    Ledvoltage
    5 V
    Fan voltage
    12 V
    Fan stroom
    0,2 A