Facom ringratelsleutel 15° gebogen, spline profiel 7x9 - 65.7X9SPL
Prijs
Toolmax.nl logo
Toolmax.nl
2 dagen
5,95
Anderen bekeken ook
Facom ringratelsleutel 15° gebogen, spline profiel 8x10 - 65.8X10SPL
Facom ringratelsleutel 15° 6x7 mm - 65.6X7
Facom ringratelsleutel 15° 6x7 mmBeschrijving· Ringratelsleutels, 15° gebogen: door de uitsparing onder de steel is er meer plaats voor de vingers of een obstakel.· Compact, d.m.v. een hendel omkeerbaar ratelmechanisme.· Terugstelhoek 5° (7,5° voor de maat 6 mm; 6° voor de maten 7, 8 en 9 mm).· Ringkop 15° gebogen.· Metrische maten: van 6 tot 24 mm.· Uitvoering: verchroomd, gesatineerd.Technische gegevens * E1 6,5mm * B 14mm * A 6x7mm * E 6,3mm * B1 17mm * L 115mm
Facom ringratelsleutel 15° 12x13 mm - 65.12X13
Facom ringratelsleutel 15° 12x13 mmBeschrijving· Ringratelsleutels, 15° gebogen: door de uitsparing onder de steel is er meer plaats voor de vingers of een obstakel.· Compact, d.m.v. een hendel omkeerbaar ratelmechanisme.· Terugstelhoek 5° (7,5° voor de maat 6 mm; 6° voor de maten 7, 8 en 9 mm).· Ringkop 15° gebogen.· Metrische maten: van 6 tot 24 mm.· Uitvoering: verchroomd, gesatineerd.Technische gegevens * E1 8,6mm * B 23,4mm * A 12x13mm * E 8,2mm * B1 25,5mm * L 170mm
Facom ringratelsleutel 15° 17x19 mm - 65.17X19
Facom ringratelsleutel 15° 17x19 mmBeschrijving· Ringratelsleutels, 15° gebogen: door de uitsparing onder de steel is er meer plaats voor de vingers of een obstakel.· Compact, d.m.v. een hendel omkeerbaar ratelmechanisme.· Terugstelhoek 5° (7,5° voor de maat 6 mm; 6° voor de maten 7, 8 en 9 mm).· Ringkop 15° gebogen.· Metrische maten: van 6 tot 24 mm.· Uitvoering: verchroomd, gesatineerd.Technische gegevens * E1 11,2mm * B 31,8mm * A 17x19mm * E 10,3mm * B1 34mm * L 230mm
Facom ringratelsleutel 15° 10x11 mm - 65.10X11
Facom ringratelsleutel 15° 10x11 mmBeschrijving· Ringratelsleutels, 15° gebogen: door de uitsparing onder de steel is er meer plaats voor de vingers of een obstakel.· Compact, d.m.v. een hendel omkeerbaar ratelmechanisme.· Terugstelhoek 5° (7,5° voor de maat 6 mm; 6° voor de maten 7, 8 en 9 mm).· Ringkop 15° gebogen.· Metrische maten: van 6 tot 24 mm.· Uitvoering: verchroomd, gesatineerd.Technische gegevens * E1 7,7mm * B 20,2mm * A 10x11mm * E 7,3mm * B1 22mm * L 150mm
Facom ringratelsleutel 15° 21x23 mm - 65.21X23
Facom ringratelsleutel 15° 21x23 mmBeschrijving· Ringratelsleutels, 15° gebogen: door de uitsparing onder de steel is er meer plaats voor de vingers of een obstakel.· Compact, d.m.v. een hendel omkeerbaar ratelmechanisme.· Terugstelhoek 5° (7,5° voor de maat 6 mm; 6° voor de maten 7, 8 en 9 mm).· Ringkop 15° gebogen.· Metrische maten: van 6 tot 24 mm.· Uitvoering: verchroomd, gesatineerd.Technische gegevens * E1 14,5mm * B 40,1mm * A 21x23mm * E 13mm * B1 46mm * L 260mm
Facom ringratelsleutel 15° 22x24 mm - 65.22X24
Facom ringratelsleutel 15° 22x24 mmBeschrijving· Ringratelsleutels, 15° gebogen: door de uitsparing onder de steel is er meer plaats voor de vingers of een obstakel.· Compact, d.m.v. een hendel omkeerbaar ratelmechanisme.· Terugstelhoek 5° (7,5° voor de maat 6 mm; 6° voor de maten 7, 8 en 9 mm).· Ringkop 15° gebogen.· Metrische maten: van 6 tot 24 mm.· Uitvoering: verchroomd, gesatineerd.Technische gegevens * E1 14,5mm * B 40,1mm * A 22x24mm * E 13mm * B1 46,5mm * L 260mm
Facom ringratelsleutel 15° 8x9 mm - 65.8X9
Facom ringratelsleutel 15° 8x9 mmBeschrijving· Ringratelsleutels, 15° gebogen: door de uitsparing onder de steel is er meer plaats voor de vingers of een obstakel.· Compact, d.m.v. een hendel omkeerbaar ratelmechanisme.· Terugstelhoek 5° (7,5° voor de maat 6 mm; 6° voor de maten 7, 8 en 9 mm).· Ringkop 15° gebogen.· Metrische maten: van 6 tot 24 mm.· Uitvoering: verchroomd, gesatineerd.Technische gegevens * E1 6,9mm * B 17mm * A 8x9mm * E 6,5mm * B1 20,2mm * L 128mm
Facom ringratelsleutel 15° 16x18 mm - 65.16X18
Facom ringratelsleutel 15° 16x18 mmBeschrijving· Ringratelsleutels, 15° gebogen: door de uitsparing onder de steel is er meer plaats voor de vingers of een obstakel.· Compact, d.m.v. een hendel omkeerbaar ratelmechanisme.· Terugstelhoek 5° (7,5° voor de maat 6 mm; 6° voor de maten 7, 8 en 9 mm).· Ringkop 15° gebogen.· Metrische maten: van 6 tot 24 mm.· Uitvoering: verchroomd, gesatineerd.Technische gegevens * E1 10,7mm * B 29,8mm * A 16x18mm * E 9,9mm * B1 34mm * L 210mm