Meer Excellent Houseware
Meer Excellent Houseware in Pedaalemmers

Excellent Houseware - Badkamer set - Pedaalemmer en toiletborstel

0
Een wit met goud gespikkelde toiletborstelhouder en pedaalemmer. Set 2x stuks. De vuilnisbak heeft een kunststof verwijderbare binnen emmer met handvat. Afmeting toiletborstel: ca. D9 x H40 cm. Pedaalemmer: ca. 17 x 17 x 25,5 cm Materiaal: metaal. , Dit artikel bestaat uit:, 1x Pedaalemmer - wit met gouden spikkels - rond - 3 l - 17 x 25 cm, 1x Wit...

Alle aanbiedingen van dit product

Verkoper
Bezorging
Prijs
Bellatio.nl logo
Bellatio.nl
2 dagen
5,50
23,78

Anderen bekeken ook

Klanten-reviews van Excellent Houseware - Badkamer set - Pedaalemmer en toiletborstel

Er zijn nog geen beoordelingen voor dit productBen jij de eerste die een review plaatst?

Meer over Excellent Houseware - Badkamer set - Pedaalemmer en toiletborstel

Productomschrijving

Een wit met goud gespikkelde toiletborstelhouder en pedaalemmer. Set 2x stuks. De vuilnisbak heeft een kunststof verwijderbare binnen emmer met handvat. Afmeting toiletborstel: ca. D9 x H40 cm. Pedaalemmer: ca. 17 x 17 x 25,5 cm Materiaal: metaal. , Dit artikel bestaat uit:, 1x Pedaalemmer - wit met gouden spikkels - rond - 3 l - 17 x 25 cm, 1x Witte toiletborstel houder met spikkels 40 cm

Productinformatie

    Productspecificaties

    Artikelnummer(s)
    Brand
    Excellent Houseware

    Verken gerelateerde categorieën

    Webshop.nl maakt gebruik van cookies. Ga je verder op onze website, ga dan akkoord met het plaatsen van cookies en de verwerking van deze data door ons en vermelde partners.