EUROLITE Gobo Holder for LED PFE-100/120
0
Prijs
ST-shop.nl logo
ST-shop.nl
1-3 dagen
niet bekend
24,89
Anderen bekeken ook
EUROLITE LED PFE-100 RGBW Profile Spot
PRO profile spotlight, 100 W 4in1 LED (RGBW), zoom, shutter blades1 powerful LED 100 W filament 4in1 QCL RGBWFocus manualWith a beam angle of 14° - 41°Dimmer electronic; color blend stepless; color change adjustable; Dimmer speed (step response) adjustableStrobe effectThe device is cooled by cooling fanControl via stand-alone; DMX; master/slave functionWith mounting bracketFor application areas such as: Stage; installation; video and photographyPreprogrammed in LED PC-Control 512; Light CaptainOLED displayMains input and output for power linking up to 8 unitsApplication possibility: Suspended; on standPackage contents1 x spotlight, 1 x power cord, 1 x filter frame, 1 x plug (male), 1 x user manualPower supply:100-240 V AC, 50/60 HzPower consumption:137 WIP classification:IP20Protection class:Protection class IPower connection:Mains input via P-Con (blue), mounting version power supply cord with safety plug (provided)Power output:1 x P-Con (gray), mounting versionLamp type:LED lampLED…
Klanten-reviews van EUROLITE Gobo Holder for LED PFE-100/120
Er zijn nog geen beoordelingen voor dit productBen jij de eerste die een review plaatst?
Meer over EUROLITE Gobo Holder for LED PFE-100/120
Productomschrijving
Recommended accessory
Package contents
  • 1 x holder
Gobos:Outside diameter 86mm
Image diameter 65mm