Epson C13T26014022 6.2ml 220pagina's Zwart inktcartridge
Prijs
Megekko NL logo
Megekko NL
3 dags
5,95
Anderen bekeken ook
Epson C13T26014012 6.2ml 220pagina's Zwart inktcartridge
Epson C13T27014022 6.2ml 350pagina's 300pagina's Zwart inktcartridge
Epson C13T26114022 4.7ml 200pagina's Zwart inktcartridge
Epson C13T26214022 12.1ml 500pagina's Zwart inktcartridge
Epson C13T26314012 8.7ml 400pagina's Zwart inktcartridge
Epson C13T16814012 21.6ml 1000pagina's Zwart inktcartridge
Epson C13T26134012 4.5ml 300pagina's Magenta inktcartridge
Klanten-reviews van Epson C13T26014022 6.2ml 220pagina's Zwart inktcartridge
Er zijn nog geen beoordelingen voor dit productBen jij de eerste die een review plaatst?
Meer over Epson C13T26014022 6.2ml 220pagina's Zwart inktcartridge
Productomschrijving
Bespaar geld met afzonderlijke inktpatronen
Lagere afdrukkosten dankzij XL-inktpatronen
Epson-inkten zijn geoptimaliseerd voor Epson-printers
- EAN: 8715946625553
- Vendorcode: C13T26014022
Productinformatie
    Productspecificaties
    Artikelnummer(s)
    EAN
    Brand
    Epson
    Kenmerken
    Type zwarte inkt
    Inkt op pigmentbasis
    Printtechnologie
    Inkjetprinten
    Compatibiliteit
    Aantal per verpakking
    1 stuk(s)
    Aantal zwarte inktcartridges
    1
    Volume zwarte inkt
    6,2 ml
    Paginaopbrengst zwarte inkt
    220 pagina's
    Soort
    Origineel
    Inkttype
    Inkt op pigmentbasis
    Printkleuren
    Zwart
    Merkcompatibiliteit
    Epson
    OEM-code
    C13T26014022
    Land van herkomst
    China
    Certificering
    CE
    Eisen aan de omgeving
    Temperatuur bij opslag
    -20 - 40 °C
    Gewicht en omvang
    Breedte verpakking
    150 mm
    Diepte verpakking
    43 mm
    Hoogte verpakking
    102 mm
    Type verpakking
    Blister
    Logistieke gegevens
    Pallet brutobreedte
    80 cm
    Pallet brutolengte
    120 cm
    Pallet brutohoogte
    39 cm
    Producten per pallet
    2040 stuk(s)
    (Buitenste) hoofdverpakking breedte
    102 mm
    (Buitenste) hoofdverpakking lengte
    260 mm
    (Buitenste) hoofdverpakking hoogte
    146 mm