Eaton 5P1150IG2 UPS 1150 VA
0
Prijs
Conrad NL logo
Conrad NL
11-19 werkdagen
gratis
749,-
Megekko NL logo
Megekko NL
3 dags
gratis
689,-
Anderen bekeken ook
Klanten-reviews van Eaton 5P1150IG2 UPS 1150 VA
Er zijn nog geen beoordelingen voor dit productBen jij de eerste die een review plaatst?
Meer over Eaton 5P1150IG2 UPS 1150 VA
Productinformatie
    Productspecificaties
    Artikelnummer(s)
    EAN
    Kenmerken
    UPS-topologie
    Line-interactive
    Uitgangsvermogen
    920 W
    Golfvorm
    Sinus
    Ingang operation voltage (min)
    160 V
    Ingang operation voltage (max)
    294 V
    Frequentie
    50/60 Hz
    Uitgang operation voltage (max)
    230 V
    Output frequentie
    50/60 Hz
    Aantal input fases
    1
    Aantal output fases
    1
    Efficientie
    98,2 procent
    Geluidsniveau
    35 dB
    Automatische uitschakeling
    Ja
    Poorten & interfaces
    Stopcontacttypes
    C13 stekker
    Stekker
    C14 stekker
    Aantal AC uitgangen
    8 AC-uitgang(en)
    USB-poort
    Ja
    Seriële interface
    Soort serieële aansluiting
    RS-232
    Seriële poort(en)
    Accu/Batterij
    Batterijtechnologie
    Lood-zuur
    Batterij capaciteit
    9 Ah
    Accu/Batterij voltage
    12 V
    Ondersteund aantal accu's/batterijen
    2
    Design
    Vormfactor
    Tower
    Kleur van het product
    Zwart, Zilver
    Type beeldscherm
    LCD
    Eisen aan de omgeving
    Bedrijfstemperatuur (T-T)
    0 - 40 °C
    Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V)
    0 - 90 procent
    Hoogte, in bedrijf
    0 - 3000 m
    Certificaten
    Certificaten van naleving
    Elektromagnetische compatibiliteit (EMC), Laagspanningsrichtlijn (LVD), RoHS, WEEE
    Certificering
    IEC/EN 62040-1 IEC/EN 62040-2 IEC/EN 62040-3 UL 1778 CSA-C22.2 CE UKCA Cm Ukr KCC cTUVus BIS
    Inhoud van de verpakking
    Snelle installatiehandleiding
    Gewicht en omvang
    Breedte
    150 mm
    Diepte
    345 mm
    Hoogte
    233 mm