Digitus Sliding Shelf for 600mm depth Cabinets - [DN-19 TRAY-2-600]
Prijs
Megekko NL logo
Megekko NL
3 dags
5,95
Conrad NL logo
Conrad NL
1-2 werkdagen
7,99
Anderen bekeken ook
-6%
-6%
Digitus Sliding Shelf for 600mm depth Cabinets - [DN-19 TRAY-2-600-SW]
De Digitus Sliding Shelf for 600mm depth Cabinets is een praktisch rek-toebehoren item in zwart. Dit schuifbare rek is speciaal ontworpen voor gebruik in 600mm diepe kasten en biedt een efficiënte manier om apparatuur en kabels te organiseren. Het zwarte ontwerp past goed in professionele serverkasten en racks. Dit toebehoren stuk helpt bij het optimaliseren van de beschikbare ruimte en verbetert de toegankelijkheid tot uw apparatuur. Perfect voor datacenters, IT-omgevingen en netwerk-installaties waar ordening en efficiëntie essentieel zijn.- EAN: 4016032149446 - Vendorcode: DN-19 TRAY-2-600-SW
Digitus Sliding Shelf for 1000mm depth Cabinets