Digitus ASSNET250 305m Cat6 U/UTP (UTP) Grijs netwerkkabel
De ASSNET installatiekabels garanderen prima prestaties en verbindingskwaliteit voor uw netwerk4x2xAWG23 U-UTP CAT6 250MHz, datakabel- EAN: 4016032317197 - Vendorcode: ACU-4611-305 ...
Prijs
Megekko NL logo
Megekko NL
1
gratis
94,95
Conrad NL logo
Conrad NL
1-2 werkdagen
gratis
149,99
Anderen bekeken ook
Equip 404532 305m Cat6 U/UTP (UTP) Grijs netwerkkabel
Digitus DK-1613-A-P-305 305m Cat6a U/UTP (UTP) Grijs netwerkkabel
Digitus DK-1511-P-305-1 305m Cat5e U/UTP (UTP) Grijs netwerkkabel
De Digitus DK-1511-P-305-1 305m Cat5e U/UTP (UTP) Grijs netwerkkabel is een duurzame en betrouwbare kabel voor het aanleggen van ethernet-verbindingen over lange afstanden. Met een lengte van 305 meter en een CAT5e-classificatie biedt deze kabel snelle gegevensoverdracht en stabiele connectiviteit. De grijs gekleurde kabel is gemaakt van 26 AWG-draad en heeft een U/UTP-constructie, wat zorgt voor robuustheid en bescherming tegen interferentie.- EAN: 4016032425908 - Vendorcode: DK-1511-P-305-1
Equip 401496 305m Cat6a U/UTP (UTP) Grijs netwerkkabel
Digitus DK-1613-A-VH-305 305m Cat6a U/UTP (UTP) Blauw netwerkkabel
Gembird UPC-6004SE-L netwerkkabel 305 m Cat6 U/UTP (UTP) Grijs
ASSMANN Electronic DK-1615-VH-305 netwerkkabel Violet 305 m Cat6 U/UTP (UTP)
De ASSMANN Electronic DK-1615-VH-305 is een duurzame en hoogwaardige netwerkkabel in de kleur paars. Met een lengte van 305 meter en een CAT6 U/UTP (UTP)-constructie, biedt deze kabel een betrouwbare verbinding voor diverse netwerktoepassingen. De 23 AWG draaddikte zorgt voor een stabiel signaal over de lange afstand. Deze kabel is ontworpen voor toepassingen waar een robuuste en flexibele oplossing nodig is.- EAN: 4016032435792 - Vendorcode: DK-1615-VH-305
Klanten-reviews van Digitus ASSNET250 305m Cat6 U/UTP (UTP) Grijs netwerkkabel
Er zijn nog geen beoordelingen voor dit productBen jij de eerste die een review plaatst?
Meer over Digitus ASSNET250 305m Cat6 U/UTP (UTP) Grijs netwerkkabel
Productomschrijving
De ASSNET installatiekabels garanderen prima prestaties en verbindingskwaliteit voor uw netwerk
4x2xAWG23 U-UTP CAT6 250MHz, datakabel
- EAN: 4016032317197
- Vendorcode: ACU-4611-305
Productinformatie
    Productspecificaties
    Artikelnummer(s)
    EAN
    Brand
    Assmann
    Kenmerken
    Kleur van het product
    Grijs
    Snoerlengte
    305 m
    Kabel standaard
    Cat6
    Kabelafscherming
    U/UTP (UTP)
    Aansluiting 1
    Nee
    Aansluiting 2
    Nee
    Aansluiting 1 type
    Aansluiting 2 type
    Materiaal buitenmantel
    Polyvinyl chloride (PVC)
    Constructie van de geleider(s)
    Solide
    AWG draad omvang
    23/1
    Certificering
    CPR class Eca
    Land van herkomst
    China
    Eisen aan de omgeving
    Bedrijfstemperatuur (T-T)
    -20 - 60 °C
    Temperatuur bij opslag
    -20 - 75 °C
    Verpakking
    Breedte verpakking
    430 mm
    Diepte verpakking
    430 mm
    Gewicht verpakking
    17,6 kg
    Verpakkingsvolume
    46225 cm³
    Logistieke gegevens
    Code geharmoniseerd systeem (HS)
    Code UK-handelstarief
    Overige specificaties
    Buitendiameter isolatie
    0,55 mm
    Synchronisatie ingangsimpedantie
    100 Ohm