Digitus ASSNET100 305m Cat5e U/UTP (UTP) Grijs netwerkkabel
De ASSNET installatiekabels garanderen prima prestaties en verbindingskwaliteit voor uw netwerk4x2xAWG24 U-UTP CAT5e 100MHz, datakabel- EAN: 4016032317081 - Vendorcode: ACU-4511-305 ...
Prijs
Megekko NL logo
Megekko NL
3 dags
gratis
59,95
Conrad NL logo
Conrad NL
1-2 werkdagen
gratis
109,99
Anderen bekeken ook
Digitus DK-1511-P-305-1 305m Cat5e U/UTP (UTP) Grijs netwerkkabel
De Digitus DK-1511-P-305-1 305m Cat5e U/UTP (UTP) Grijs netwerkkabel is een duurzame en betrouwbare kabel voor het aanleggen van ethernet-verbindingen over lange afstanden. Met een lengte van 305 meter en een CAT5e-classificatie biedt deze kabel snelle gegevensoverdracht en stabiele connectiviteit. De grijs gekleurde kabel is gemaakt van 26 AWG-draad en heeft een U/UTP-constructie, wat zorgt voor robuustheid en bescherming tegen interferentie.- EAN: 4016032425908 - Vendorcode: DK-1511-P-305-1
Digitus DK-1613-A-P-305 305m Cat6a U/UTP (UTP) Grijs netwerkkabel
Equip 401496 305m Cat6a U/UTP (UTP) Grijs netwerkkabel
Equip 404532 305m Cat6 U/UTP (UTP) Grijs netwerkkabel
Digitus DK-1613-A-VH-305 305m Cat6a U/UTP (UTP) Blauw netwerkkabel
Klanten-reviews van Digitus ASSNET100 305m Cat5e U/UTP (UTP) Grijs netwerkkabel
Er zijn nog geen beoordelingen voor dit productBen jij de eerste die een review plaatst?
Meer over Digitus ASSNET100 305m Cat5e U/UTP (UTP) Grijs netwerkkabel
Productomschrijving
De ASSNET installatiekabels garanderen prima prestaties en verbindingskwaliteit voor uw netwerk
4x2xAWG24 U-UTP CAT5e 100MHz, datakabel
- EAN: 4016032317081
- Vendorcode: ACU-4511-305
Productinformatie
    Productspecificaties
    Artikelnummer(s)
    EAN
    Brand
    Assmann
    Kenmerken
    Kleur van het product
    Grijs
    Snoerlengte
    305 m
    Kabel standaard
    Cat5e
    Kabelafscherming
    U/UTP (UTP)
    Aansluiting 1
    Nee
    Aansluiting 2
    Nee
    Aansluiting 1 type
    Aansluiting 2 type
    Materiaal buitenmantel
    Polyvinyl chloride (PVC)
    Constructie van de geleider(s)
    Solide
    AWG draad omvang
    24/1
    Certificering
    CPR class Eca
    Land van herkomst
    China
    Eisen aan de omgeving
    Bedrijfstemperatuur (T-T)
    -20 - 75 °C
    Temperatuur bij opslag
    -20 - 60 °C
    Verpakking
    Breedte verpakking
    350 mm
    Diepte verpakking
    200 mm
    Gewicht verpakking
    7,6 kg
    Verpakkingsvolume
    24850 cm³
    Logistieke gegevens
    Code geharmoniseerd systeem (HS)
    Code UK-handelstarief
    Overige specificaties
    Buitendiameter isolatie
    0,5 mm
    Synchronisatie ingangsimpedantie
    100 Ohm
    Diameter van de kabel
    5 mm