Delonghi Magnifica Evo Next ECAM310.60.GB
Prijs
Voordeligwitgoed.nl logo
Voordeligwitgoed.nl
in stock
niet bekend
430,-
Anderen bekeken ook
DeLonghi ECAM310.60.B Magnifica Evo Next Volautomatische Koffiemachine
Deze DeLonghi ECAM310.60.B Magnifica Evo Next Volautomatische Koffiemachine belichaamt de De'Longhi-ervaring, vakmanschap en technologie voor de beste koffie, telkens weer. Het is geschikt voor elke koffiesmaak met een keuze uit 10 drankjes via de gebruiksvriendelijke interface met gekleurde pictogrammen en TFT-display. Personaliseer je drankjes met 5 verschillende hoeveelheden, 4 intensiteitsniveaus en 3 temperatuuropties, en geniet dankzij de LatteCrema Hot Technology van een fijn, rijk schuim voor al je dranken op basis van melk. Alleen de meest verse koffie Geniet van hoogwaardige koffie in elke kop terwijl de machine de bonen vers maalt, vlak voor het zetten. Gebruiksvriendelijk scherm Geniet van het intuïtieve 2,4 inch TFT kleurenscherm met 6 gekleurde soft-touch knoppen en verlichte navigatieknoppen, voor tot 3 gebruikersprofielen. LatteCrema Hot Technology Geniet van automatisch, fijn, vol melkschuim op de juiste warme temperatuur en van heerlijke resultaten met
DeLonghi ECAM290.81.TB Magnifica Evo Volautomatische Koffiemachine
DeLonghi ECAM290.22.B Magnifica Evo Volautomatische Koffiemachine
De'Longhi ECAM310.60.B Volautomaat Zwart
599,-
DeLonghi Magnifica Start ECAM220.22 GB volautomaat
Klanten-reviews van Delonghi Magnifica Evo Next ECAM310.60.GB
Er zijn nog geen beoordelingen voor dit productBen jij de eerste die een review plaatst?
Meer over Delonghi Magnifica Evo Next ECAM310.60.GB
Productomschrijving
Productinformatie
    Productspecificaties
    Artikelnummer(s)
    EAN
    Brand
    DeLonghi
    Prestatie
    Koffiezet apparaat type
    Volledig automatisch
    Reservoir voor gezette koffie
    Beker
    Maximum werkdruk
    15 bar
    Ingebouwde molen
    Ja
    Koffiebonen capaciteit
    250 g
    Melkreservoir
    Ja
    Soort toevoegen melk
    Automatisch
    Warmwatersysteem
    Apparaatplaatsing
    Aanrecht
    Type product
    Espressomachine
    Capaciteit watertank
    1,8 l
    Programmeerbaar
    Koffie invoertype
    Koffiebonen
    Vaatwasserbestendige onderdelen
    Kookfuncties & -programma's
    Meerdere dranken
    Aantal programma's
    10
    Koffie maken
    Espresso maken
    Cappuccino maken
    Koffie zetten
    Latte maken
    Doppio+ maken
    Café crème maken
    Ergonomie
    Soort bediening
    Touch
    Ingebouwd display
    Beeldschermdiagonaal
    6,1 cm (2.4")
    Type beeldscherm
    TFT
    Kleur van het product
    Zwart
    Energie
    Vermogen
    1450 W
    AC-ingangsspanning
    220 - 240 V
    AC-ingangsfrequentie
    50 - 60 Hz
    Gewicht en omvang
    Breedte
    240 mm
    Diepte
    440 mm
    Hoogte
    360 mm